Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Ciąża, płeć dziecka

Co potrzebne dla nowonarodzonego

Narodziny szkraba to szalenie istotne wydarzenie w życiu pary. Od tej chwili w zasadzie wszystko jest inne. Rodzicie muszą zapewniać sporo uwagi maluchowi, a także przygotować prawidłowo mieszkanie. Oto 3 najważniejsze sprawy, o które należy zadbać.
naklejki

Naklejki na szyby mają szansę okazać się wspaniałą reklamą

Dzieci często boją się tego co okazuje się nieznane, przez to także nie uwielbiają iść do lekarza, zwłaszcza gdy okazują się małe. Świetnym planem, by przyzwyczaić je z tym miejscem, jest nagrodzenie ich za odwagę, a więc podarowanie małej rzeczy, która sprawi, że poczują się wyróżnione i zauważone.

Impreza z konsolą do gier

Piątkowy wieczór to idealna pora na imprezę wśród znajomych. Wiadomo, że przede wszystkim inteligentni nie potrafią się nudzić, mimo to twórcy gier i zabaw zdecydowali się troszczyć się, żeby naprawdę tak było.
Integracja Sensoryczna

Poznań to miasto pozwalające wiele przeżyć.A w nim znajdziesz?

Nasze zmysły od samego początku pozwalają nam uczenia się tego co wokół. Każdy smaki, zapachy, czy każde dotyk prowadzi do różnego typu reakcję z naszej strony.
Toteż tak ważne jest żeby wszystkie nasze zmysły odpowiednio ze sobą współpracowały.
meble do pokoju dziecięcego

Dobór właściwego biurka do pokoju dziecięcego

Dobierając odpowiednie meble do pokoju dziecka, należy pamiętać o bardzo wielu istotnych sprawach. Tutaj liczą się nie tylko sprawy estetyki, ale także funkcjonalność. Jednym z kluczowych mebli w każdym pokoju dziecięcym jest biurko. Dobór właściwego biurka uzależniony jest od specyfiki wnętrza, w którym będzie ustawione, jak również od oczekiwań malucha. Warto zatem dowiedzieć się, na jakie kwestie trzeba zwrócić uwagę podczas doboru idealnego biurka do pokoju dla dziecka.
Rodzina

Czym są ciuchy ekologiczne? Czemu warto zainteresować się tym trendem?

Moda widziała już wiele rzeczy. Różne trendy przyjmowały się chętniej lub gorzej. Niektóre powracają po jakimś czasie i są entuzjastycznie przyjmowane przez młodsze pokolenie ludzi.
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Większość z nas ma w pamięci okres, kiedy w sklepach nie można było kupić zabawek. Raz na jakiś czas widziało się drewniane klocki, czasem dość byle jaka lalka, lecz widok regałów pełnych pięknych zabawek był niewyobrażalny. Do zabaw dzieci zwykle wykorzystywały przedmioty dostępne w domu. Jak niesamowitą radość dawało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i zagranie fantastycznego recitalu.
Gry planszowe

Jak rozwijać małe potomstwo?

Założę się o niemalże każde pieniądze, że jeśli dorobiłeś się dziecka, to chciałbyś, aby rozwijało się ono bardzo szybko, w pozytywny sposób wyróżniało się spośród innych. I ja to doskonale mogę zrozumieć! Jednak prawda jest taka, że bardzo często nie mamy pojęcia co trzeba robić, aby nasze dziecko solidnie się rozwijało. Według mnie warto poświęcać własnemu dziecku możliwie jak najwięcej czasu, ponieważ to sprawia, że będzie szybciej się rozwijać. Naturalnie zakładam z góry, iż jesteś osobą godną naśladowania...
pokój dziecka

Kup szykowne i proste komody do pokoju maluszka, żeby służyły przez kilkanaście lat

Zaaranżowanie pokoju dla bobasa jest największą przyjemnością dla każdego rodzica. Czas wyczekiwania na przyjście na świat brzdąca jest okresem, kiedy wszystko robimy pod kątem tego, żeby nasza latorośl zdołała zamieszkać w kameralnym i ładnym pomieszczeniu. Sporo osób stawia na to, żeby przez pierwsze miesiące życia dzidziuś miał łóżko w sypialni rodzicieli, tak aby nie trzeba było przez cały czas czuwać w innym pokoju.
Motor zabawka

Warto dokładnie przeanalizować kupno zabawki dla dziecka

Coraz więcej obywateli zdaje sobie sprawę z tego, iż tanie zabawki możemy nabyć przez internet. Każdy rodzic pragnie dla swojego potomstwa jak najlepiej, a co się z tym łączy, pragnie również zaoferować mu jak najlepsze zabawki, które nie tylko pozwolą w ciekawy sposób spędzić czas, lecz też będą uczyły nowych umiejętności.