Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Impreza z konsolą do gier

Sobotni wieczór to idealna pora na spotkanie w gronie przyjaciół. Wprawdzie z założenia inteligentni nie potrafią się nudzić, ale twórcy gier i zabaw postanowili zatroszczyć się, żeby faktycznie tak było.
Zabawki

Znane przedsiębiorstwa wytwarzające zabawki oraz akcesoria dziecięce.

Zabawki dla dzieci zarówno bawią jak i edukują. Akompaniują im od najmłodszych lat na początku w formie rozmaitego typu grzechotek, muzycznych karuzelek zawieszanych nad łóżeczkiem. Później zaczynają wchodzić w życie zabawki edukacyjne. Pobudzają one rozmaite zmysły dziecka, rozwijają umiejętności oraz pomagają zrozumieć otaczający go świat.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla dzieci?

Przychodzi taki czas, kiedy w czasem zupełnie niespodziewanie stajemy się rodzicami. Wtedy też jedną z podstawowych spraw, o którą zaczynamy się bać, jest wyprawka dla niemowlaka. Jest dosyć podobnie ze zdecydowaniem się na wybór konkretnej zabawki dla dzieci, aby być pewnym, że nasz nowo narodzony bobas jest bezpieczny.
Dziecko, uszy, słuch

Akcesoria dla brzdąców

Narodziny dziecka pociągają za sobą wiele nowych czynności. Świeżo upieczeni rodzice muszą nauczyć się, jak obchodzić się ze swoją pociechą i jak o nią dbać. Niezwykle ważne jest stworzenie pociechom właściwej opieki i pielęgnacji. Do tych zadań konieczne są określone produkty i akcesoria.
jazda konna nad morzem

Wakacje w siodle

Czy każdy z nas powinien posiadać zainteresowania? Co niektórzy odpowiedzą, że nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która napędza nas każdego dnia. Dlatego to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka a następnie umożliwienie mu ich rozwój. Najlepszą porą na takowe przedsięwzięcia są wakacyjne miesiące, w czasie których - zamiast leniuchowania na złotych plażach – dobrze jest pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że najmłodsi lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą inteligencją, są bardziej twórcze w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do swoich kompetencji.
Integracja Sensoryczna

Poznań to miasto pozwalające wiele przeżyć.A w nim znajdziesz?

Nasze zmysły od momentu narodzin pozwalają nam uczenia się świata. Wszystkie smaki, zapachy, a także każde dotknięcie prowadzi do różnego rodzaju reakcji z naszej strony.
Dlatego tak ważne jest by wszystkie nasze zmysły odpowiednio ze sobą współpracowały.
Lalka wiedźma

Urocze lalki w dalszym ciągu są na czasie

Choć aktualne realia są bardzo inne, niż te sprzed przykładowo 40 lat, to jednak ciężko nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, przenigdy nie ulegają zmianom. A więc - lalki są w dalszym ciągu mega popularne, większość dziewczynek uwielbia bawić się lalkami.

Wybierz super oryginalny prezent!

Urodziny, imieniny, rocznice to momenty w których obdarowujemy naszych bliskich jak również znajomych prezentami. Nie jest istotne, czy będzie to pyszny obiad, wypad aż do teatru, lub własnoręcznie wykonana kartka. Ważka jest pamięć o innej osobie oraz chęć sprawienia jej przyjemności. Każdy podarek, który wręczymy zasługuje na tytuł unikatowego. Fajne prezenty nie muszą mieć jednakże formy praktycznej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś niestandardową niespodziankę.
dziewczynka na zjeżdzalni

Polska jako kraj ,który się zmienia. Zmienia się, lecz wolno, ważne, że na lepsze.

Ci, co nie chcą widzieć przemian nigdy ich nie będą widzieć, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, kiedy ukaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, iż coś się zmienia zawsze będzie mówił: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest natura ludzka, nie da się jej odmienić. Na szczęście większość z nas widzi nawet najbardziej drobne zmiany w przestrzeni publicznej, a takie zaszły w Polsce przez ostatnie kilkanaście lat.