Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawka
lego

Klocki lego na podarunek na gwiazdkę

Każdy dzieciak to indywidualista. Rodziciele powinni o tym pamiętać i to uszanować. Właściwie skomponowane zabawki wspomagają dbać o prawidłowy rozwój mobilny i emocjonalny dziecka.
Każde następne stadium rozwoju pociechy charakteryzuje się większym zaawansowaniem w sposobie rozumowania.
furby na stole

Znakomita oferta zabawek dla najmłodszych

Furby jako maskotka to pupilek wielu naszych dzieci. Dzieci ochoczo zajmują się tym wyjątkowym zwierzątkiem, gdyż sprawia ono wrażenie prawdziwego. Maskotka ta ma niezwykłe cechy, jakie edukują nasze dziecko właściwych zachowań. Odpowiednie interakcje, które przedstawiane są naszemu malcowi już od początkowych lat życia, dają się zapamiętać. Pozwala to na wpajanie najmłodszym właściwego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.
duplo

Zabawki edukacyjne

Obecnie panuje błędne przeświadczenie, że im więcej zajęć dodatkowych i bardziej wypełniony czas dziecka, tym lepszy jego rozwój. Starajmy się mimo wszystko zachować rozwagę. Dobrze jest przeznaczyć dziecku czas na swobodną zabawę, która pomoże mu myśleć i marzyć po swojemu. Dla najmłodszych dzieci idealne okażą się maty i książeczki interaktywne. Ciekawe i mięciutkie zaciekawią malucha na długi czas.
rowerek

Wychowanie dzieci w zdrowiu czyli jak przyjemnie, miło i co najistotniejsze aktywnie spędzać wolny czas

Duża ilość ruchu na świeżym powietrzu jest niezwykle ważna dla dzieci, dzięki temu mogą się one dobrze rozwijać. Skakanie, bieganie czy wycieczki rowerowe polepszają koordynację, wzmacniają wytrzymałość i dodają sił, no i oczywiście są wyśmienitą zabawą, a to przecież najmłodsi lubią najbardziej. Tak naprawdę już od wczesnych lat da się z dziećmi spędzać czas bardzo aktywnie, o ile rzecz jasna się ma na to chęci. Nawet jeśli będzie się mieszkać w środku miasta, w wielorodzinnym bloku, to zapewne w pobliżu znajdą się jakieś placyki zabaw, a już na pewno można będzie taki znaleźć w pobliskim parku, gdzie będzie znacznie czyściej i przyjemniej.
Zabawki, zabawa

Ulubione zabawki dla chłopców i dziewczynek

Jeszcze niedawno upragnione zabawki można było obejrzeć tylko w Pewexach. Nieliczni na urodziny dostawali oryginalne Barbie i najlepsze klocki Lego. Teraz sklepy dla dzieci urzekają nawet dorosłych.
niemowlę

Cudowne akcesoria i zabawki dla dzieci w sklepach internetowych

Naturalnie przyjście dziecka na świat jest niesłychanie ważkim wydarzeniem, do którego rodzice przygotowują się poprzez nadzwyczaj długi okres. Ważną rzeczą, o którą należy zadbać znacznie wcześniej, jest nabywanie wyprawki dla maluszka.
zabawki drewniane

Wybór zabawek- czyli jak pogodzić naukę z zabawą?

Regały w centrach handlowych niemal załamują się od liczby zabawek dla dzieci w każdym wieku. Nierzadko błądzimy pomiędzy nimi nie wiedząc, jaka zabawka będzie najlepsza dla naszej pociechy.
dziecko - malowidło

Rola rodziców w świecie dziecka jest bardzo duża, zwłaszcza kiedy jest małe. Jak ułatwić sobie codzienność? Gdzie robić zakupy?

Maluchy to nietypowe grono odbiorców. Pomimo powszechnej opinii mają również swe wymagania, którym często trudno jest podołać. Producenci niemal obcinają ceny, by wytworzyć zabawkę, która przykuje zainteresowanie najmłodszych.
biurko

Co mogłoby w znacznym stopniu dopomóc rodzicom w rozszerzaniu wyobraźni własnych córek?

Czy pamiętasz, co może w bardzo znacznym szczeblu posłużyć się do rozwoju imaginacji Twej kochanej księżniczki? I tak, taki przedmiot posiada bardzo wiele wspólnego z lalkami, wszakże samą lalą przecież nie jest.
farby dla dzieci

Aktualnie niezwykle sporą atencję przykłada się do kształtowania kreatywności dzieci od najwcześniejszego wieku

W współczesnych firmach coraz mniejsze znaczenie posiadają umiejętności twarde, jakie da się zdobyć na przykład w czasie studiów. Sporą uwagę przykłada się do zdolności miękkich, jakie można wygenerować samemu, jednakże w wielu przypadkach podrzędne są one od naszej fantazji, jaką najdoskonalej rozwija się w okresie dziecięcym. Dlatego nowocześni rodzice mocno ogniskują się na kształtowaniu kreatywności swoich dzieci już od najwcześniejszych lat.
1 2