Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Maluch
czapki dziecięce

Czapka dla brzdąca - kiedy niezbędna?

To czy ją wkładać oraz kiedy, wywołuje na ogół mnóstwo emocji – zwłaszcza pośród naszych babć. Zdarza się, że sugerują, by maluch nosił ją nawet w cieplutkim domku!
ciąża

Przedmioty, które sprawdzą podczas pielęgnowania dziecka

Jeżeli kiedyś byliśmy w sklepie dziecięcym na pewni nie trzeba nas przekonywać, iż obecnie można zakupić praktycznie wszystko. Zwłaszcza starsze osoby mocno widzą różnicę pomiędzy tym, co dzisiaj jest, a tym, co było, a generalnie czego nie było kilkanaście lat wstecz.


Przedmioty, które sprawdzą podczas pielęgnowania dziecka

Dzisiaj niektóre elementy rozwoju dziecka są znacznie łatwiejsze aniżeli jeszcze parę lat temu.
dziecko z matką

Karmienie piersią a wspomaganie się współczesnymi wynalazkami -przekonaj się co jest lepsze?

Od jakiegoś czasu, w związku z pojawieniem się nowych trendów dotyczących wychowania dziecka, bardzo kontrowersyjnym tematem jest karmienie piersią. Czynność ta towarzyszy matkom od zarania dziejów, ale to właśnie w obecnych czasach toczy się bardzo wiele dyskusji dotyczących tego, w jaki sposób, jak długo oraz gdzie należy, a gdzie absolutnie nie należy karmić piersią naszego malucha.
czapka zimowa dla niemowlaka

Czapka dla niemowlaka - czym okryć małą główkę?

Czapka, kapelusik lub chusta – to rodzaje nakryć głowy, jakie dostępne są dla niemowląt. Czym kierować się przy doborze nakrycia głowy dla małego dziecka?


Czapka dla niemowlaka - czym okryć małą główkę?

Noworodek ma jeszcze nie do końca rozwinięty system termoregulacji, a więc przez główkę traci dużo ciepła.
pokój masażu

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród wszystkich dzieci od wielu lat.

Klocki lego od dawna są jedną z najbardziej popularnych dziecięcych zabawek, co zresztą widać po tym, jak dużo jest ich sprzedawanych. Nie ma chyba malucha, który na pewnym etapie swojego życia by ich nie miał, a przecież oferta tej firmy obejmuje wszystkie grupy wiekowe.
bajka

Naprawdę szczęśliwe dziecko, czyli jakie bajki i motywy bajkowe wyróżniają się obecnie pośród dzieci największym uznaniem

Wszyscy z nas będąc dzieckiem oglądał różnorodnej bajki. Współcześnie niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. W dalszym ciągu nasze maluchy bardzo chętnie spędzają czas, podziwiając swych ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki dalej cieszy się popularnością. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym pociechom?
butelki

Gadżety wspomagające rozwój motoryczny u najmłodszych

Wszyscy posiadający dzieci z pewnością bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż w sklepach dla dzieci można kupić niemalże wszystko. Jednak w tym gąszczu zabawek warto pamiętać o tym, aby wybrać takie, jakie będą dla dziecka najprzydatniejsze.


Gadżety wspomagające rozwój motoryczny u najmłodszych

Wybierając się do sklepu dla dzieci można dostać oczopląsu - wszędzie mnóstwo najróżniejszych zabawek, maskotek, gryzaczków i tak dalej.

Zakupy dla dzieci

Malutkie dziecko w mieszkaniu wymaga wielu przygotowań. Urządzamy dla naszej pociechy pokój, kupujemy ubranka, zabawki i meble, ale to nie wszystko. Trzeba pamiętać, że maluch rośnie i kilka dodatkowych rzeczy będziemy musieli jeszcze za jakiś czas kupić. Należy do nich krzesełko do karmienia.
zabawki dla dzieci

Gadżety dla maluchów

Zabawki to istotne gadżety, które mogą wspierać rozwój intelektualny i manualny dzieciaka. Naturalnie nie każdy egzemplarz posiada takie cechy – niektóre rzeczy wręcz mogą negatywnie działać na malucha. Ekstremalnie ważną rolą rodzica zatem jest prawidłowy dobór gadżetów, które sprawiają radość maluchowi.
zabawka z klocków Lego

Zabawki edukacyjne dla dzieci - mała charakterystyka i inspiracje

Nasze pociechy spędzają bawiąc się sporą część swojego dnia. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. W miarę upływu lat warto jednak zachęcać dzieci do bawienia się samodzielnie. Należy zatroszczyć o to, aby przedmioty, którymi dzieci się bawią, były jak najlepiej dobrane. Poza podstawową funkcją zabawową mają one jeszcze dodatkowe znaczenie. Zabawki odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także rozwijaniu osobowości dziecka. Dzięki nim dzieci odkrywają i poznają świat, jaki je otacza.
1 2