Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Rozwój
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Większość z nas ma w pamięci okres, kiedy w sklepach nie można było kupić zabawek. Raz na jakiś czas widziało się drewniane klocki, czasem dość byle jaka lalka, lecz widok regałów pełnych pięknych zabawek był niewyobrażalny. Do zabaw dzieci zwykle wykorzystywały przedmioty dostępne w domu. Jak niesamowitą radość dawało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i zagranie fantastycznego recitalu.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla dzieci?

Zdarza się w życiu każdego z nas taki czas, kiedy w bardziej lub mniej spodziewany sposób stajemy się rodzicami. Wtedy też jedną z podstawowych spraw, o którą zaczynamy się martwić, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie z dokonaniem wyboru zabawki dla dzieci, aby być spokojnych, że nasz maleńki cud jest bezpieczny.
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły w mody. Niegdyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój ludzkiego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
dzieci

Edukacyjne gry online

Obecnie żyjemy w czasach Internet stał się niezbędnym medium służącym do pracy, nauki, komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. ważnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym elementem życia ogromnej masy ludzi, także dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z ulubionych rozrywek wszystkich dzieci.
dzieci w przedszkolu

Wybierz dla swojego smyka przedszkole językowe we Wrocław na ulicy Krakowskiej, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany

W tym momencie zdecydowanie mniej kobiet ma czas na to, by wychowywać swoje maleństwo do siódmego roku życia. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż panie też pragną robić karierę zawodową, w związku z tym zależy im na tym, by jak najszybciej wrócić po urlopie macierzyńskim do firmy. Jeśli i Ty za niedługo zostaniesz mamą to musisz dowiedzieć się co zrobić z malcem, gdy będziesz musiała wrócić do pracy.
gra planszowa

Na różnoraką porę roku oferowane okazują się być przeróżne czapki dziecięce

Jeśli będziemy mieli potomstwo, to zdajemy sobie sprawę z tego, że będziemy potrzebowali różnorakiego rodzaju artykułów, żeby móc zagwarantować im dobry rozwój oraz dbać o ich zdrowie.
dziecko

Gruszki do nosa możemy kupić w aptece

Gruszki do nosa przyniosą potomstwu wielką ulgę. Nikt nie lubi być zaziębiony oraz męczyć się z zatkanym nosem, bo wiąże się z tym sporo innych dolegliwości, które sprawiają, że w czasie choroby nie posiadamy na nic ochoty. Lecz co powinny odpowiedzieć malutkie dzieci, które nie okazują się być w stanie same wydmuchać wydzieliny zalegającej w ich nosie oraz dlatego wszystkie odczuwane przez nie dolegliwości będą jeszcze spotęgowane?
lego

Klocki lego na podarunek na gwiazdkę

Jakikolwiek dzieciak to indywidualista. Rodziciele winni o tym wiedzieć i to uszanować. Porządnie dobrane zabawki pomagają troszczyć się o harmonijny rozwój mobilny i emocjonalny dziecka.
Każde stopniowe stadium rozwoju malucha charakteryzuje się większym postępem w sposobie myślenia.
Kredki, przybory szkolne

Edukacyjne malowanki dla najmłodszych

Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą zabawy. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech odpowiednia, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
dzieci

Rekrutacja przedszkola Wrocław to zainteresuje wielu opiekunów

Które przedszkole będzie odpowiednie dla naszego potomstwa?

Chcemy naszym dzieciom oferować wszystko to co najlepsze, dlatego nie może nas dziwić to, że nawet przedszkola powinny okazać się przez nas rzetelnie sprawdzane. Musimy sprawdzić jaki program pragną zaoferować naszemu potomstwu, jakie okazują się być zajęcia dodatkowe, jak podchodzi się do spraw odpowiedniego odżywiania dziecka. Tylko uważne przypatrzenie się przedszkolom spowoduje, że będziemy potrafili ocenić, które z nich okazuje się być dobre dla naszego dziecka.
1 2