Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Rozwój
Kredki, przybory szkolne

Edukacyjne malowanki dla najmłodszych

Kolorowanki online nie od dziś są codzienną formą zabawy. Wielu opiekunów jednak zastanawia się czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy nauki dzieci.
dzieci w przedszkolu

Wybierz dla swojego smyka przedszkole językowe we Wrocław na ulicy Krakowskiej, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany

Obecnie zdecydowanie mniej pań ma czas na to, aby wychowywać swoje dziecko do siódmego roku życia. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, że panie także pragną robić karierę zawodową, wobec tego zależy im na tym, aby jak najszybciej powrócić po urlopie macierzyńskim do pracy. Jeśli i Ty niedługo zostaniesz matką to musisz zorientować się co zrobić z malcem, gdy będziesz musiała powrócić do pracy.
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla Twojej pociechy

Maty edukacyjne to zabawki edukacyjne, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Nazywane są matami edukacyjnymi, jako że ich zadanie polega na pobudzeniu zmysłów malucha zarówno wzroku, słuchu jak i dotyku.
dzieci

Edukacyjne gry online

Obecnie żyjemy w czasach Internet stał się niezastąpionym medium służącym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W sieci spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. Istotnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym elementem życia ogromnej masy ludzi, również dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z ulubionych rozrywek wszystkich dzieci.
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W erze triumfu Internetu gry planszowe odeszły w mody. Niegdyś wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Dziś rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój naszego umysłu. Doskonałym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
dziecko

Gruszki do nosa możemy kupić w aptece

Gruszki do nosa wciąż będą używane. Nikt nie chce okazać się zaziębiony oraz męczyć się z zatkanym nosem, bo łączy się z tym dużo innych nieprzyjemności, które sprawiają, że podczas choroby nie mamy na nic chęci. Lecz co mają odpowiedzieć malutkie dzieci, które nie okazują się być w stanie same wydmuchać mazi zaległej w ich nosie oraz przez to wszelkie odczuwane przez nie nieprzyjemności są jeszcze spotęgowane?
dziecko

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze wielka uciecha, ale również masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby ofiarować swojemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym życzeniem każdej mamy i taty jest zdrowe dziecko. Od razu po narodzinach nasze myśli kręcą się już wyłącznie wokół spraw maluszka. Wszyscy mama już od najmłodszych lat pragnie wyposażyć maleństwo we wszystko to, co najlepsze. Nie patrząc na wydatki zastanawiamy się , czy wyprawka dla dzieciaka którą przygotujemy wystarczy, by nasze maluszek było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest zaledwie początek. Sama zaopatrzenie dla noworodka to jest wartość skrajna, bo przecież w trosce o zdrowy wzrost umysłowy maleństwa należałoby dokonać nabycia właściwych drobnostek i to jak najszybciej.
chłopiec gra na Xbox 360

Urządzenia dla dziatwy na place zabaw

Place zabaw budzą fantazję najmłodszych, zachęcają do kontaktu z rówieśnikami, do pokonania nowych wyzwań i przede wszystkim do działania na świeżym powietrzu.


Urządzenia dla dziatwy na place zabaw

Na rynku osiągalnych jest dużo urządzeń, jakie można umieścić na placu zabaw.

Jak szukać odpowiednich zabawek dla dziecka?

Rozglądając się za zabawkami dla swojego dziecka, należy się nieco wysilić. Czy dobrze jest skupić się na popularnych figurkach, czy raczej skupić się na drewnianych klockach? Czy maluchy naprawdę potrzebują „praktycznych” zabawek? Może najlepiej kupić pluszowego misia. Zobacz, pod jakim kątem szukać odpowiednich zabawek.
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Wielu z nas ma w pamięci okres, gdy w sklepach nie dało się dostać zabawek. Raz na jakiś czas zdarzały się drewniane pajacyki, czasem jakaś lalka, ale obraz półek pełnych pięknych zabawek był niewyobrażalny. Do zabawy dzieci zwykle wykorzystywały rzeczy dostępne w domu. Jakże ogromną radość sprawiało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i danie fantastycznego recitalu.
1 2