Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Rozwój
Kredki, przybory szkolne

Edukacyjne malowanki dla najmłodszych

Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą zabawy. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech odpowiednia, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
dzieci

Edukacyjne gry online

Obecnie żyjemy w czasach Internet stał się niezbędnym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. Istotnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym elementem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W dobie wszechobecnego Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze niedawno całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Monopol. Współcześnie rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie bawią się przy nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
dzieci

Rekrutacja przedszkola Wrocław to zainteresuje wielu opiekunów

Które przedszkole będzie odpowiednie dla naszego potomstwa?

Chcemy naszym dzieciom oferować wszystko to co najlepsze, dlatego nie może nas dziwić to, że nawet przedszkola powinny okazać się przez nas rzetelnie sprawdzane. Musimy sprawdzić jaki program pragną zaoferować naszemu potomstwu, jakie okazują się być zajęcia dodatkowe, jak podchodzi się do spraw odpowiedniego odżywiania dziecka. Tylko uważne przypatrzenie się przedszkolom spowoduje, że będziemy potrafili ocenić, które z nich okazuje się być dobre dla naszego dziecka.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są codzienną formą zabawy. Masa opiekunów jednak zastanawia się czy ta forma bawienia się jest dla ich maluchów odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy nauki dzieci.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla dzieci?

Nadchodzi taki czas, kiedy w bardziej lub mniej spodziewany sposób stajemy się rodzicami. Wtedy jedną z rzeczy, o którą zaczynamy się martwić, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie z dokonaniem wyboru zabawki dla dzieci, aby być pewnym, że nasz maleńki cud jest bezpieczny.
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Większość osób pamięta okres, gdy w sklepach nie można było kupić zabawek. Raz na jakiś czas widziało się drewniane pajacyki, rzadko dość byle jaka lalka, ale widok regałów pełnych pięknych zabawek był jedynie marzeniem. Do zabaw dzieci zwykle wykorzystywały przedmioty dostępne w domu. Jak niesamowitą radość sprawiało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i danie fantastycznego koncertu.

Jak szukać odpowiednich zabawek dla dziecka?

Kupując zabawki dla swoich dzieci, należy się nieco wysilić. Czy warto zdecydować się na najmodniejsze pluszaki, czy raczej zwrócić uwagę na różnego rodzaju układanki? Czy nasze pociechy na pewno potrzebują „praktycznych” zabawek? Może lepiej zdecydować się na pluszowego misia. Sprawdź, pod jakim kątem szukać odpowiednich zabawek.
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla Twojej pociechy

Maty edukacyjne to zabawki edukacyjne, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Pełnią one doskonałą funkcję zabawek edukacyjnych, gdyż znakomicie pobudzają różne zmysły maluszka zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.
lego

Klocki lego na podarunek na gwiazdkę

Jakikolwiek dzieciak to indywidualista. Rodziciele powinni o tym pamiętać i to uszanować. Odpowiednio dobrane zabawki wspomagają dbać o prawidłowy rozwój ruchowy i emocjonalny malucha.
Każde kolejne stadium rozwoju pociechy charakteryzuje się większym zaawansowaniem w sposobie rozumowania.
1 2