Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Film
Piaskownica

Dla mnóstwa przedszkolaków piaskownica w ogródku i zabawki do piasku Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń

Zbliża się lato, w związku z tym mnóstwo dzieciaków spędza wolny czas na dworze. Dla malców prawdziwa gratką są różne place zabaw, miejsca w których swobodnie wolno pobiegać oraz takie, w których da się spotkać przyjaciół ze żłobka. Rodziciele winni często wychodzić z dziećmi na spacer, żeby się dotleniły i nawdychały rześkiego powietrza.

Świąteczne zakupy

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
pościel

Krótki opis kilku wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Wiele dzieci raczej nie lubi grzecznych, lecz tak naprawdę nijakich postaci bajkowych, a zdecydowanie bardziej będą im odpowiadać różnego rodzaju potwory, lubiące trochę narozrabiać.
Prezent

Sposób na super podarunek

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku. Łączy się z wieczerzą wigilijną w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a najbardziej – z podarunkami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są czymś, za czym przepadają wszystkie dzieci jak również wielu starszych. Z tej okazji już na długo przed Świętami w sklepach robi się tłoczno, bo najważniejszym nabytkiem gwiazdkowym najczęściej są właśnie prezenty.
kartki okolicznościowe

Zobacz jaką kartkę można podarować bliskiej osobie na urodziny

Karki urodzinowe to zawsze świetny dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w dzisiejszych czasach ten niesamowicie sympatyczny zwyczaj wysyłania do przyjaciół życzeń na urodziny troszeczkę zaniknął. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty? Nie musi wcale tak być. Ten stary zwyczaj trzeba chronić ,jak również kultywować go pośród przyjaciół, a szczególnie w kręgach młodzieży. Można przy tym czasem skorzystać z dobrodziejstw Internetu i wysłać kartkę pocztą elektroniczną. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na odrobinę bardziej tradycyjne podejście.