Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Gry
branża

Jak założyć swoją kabaretową grupę?

Obecnie śmiejemy się ze skeczy rozmaitych grup, które występują w telewizji. Dużo jest osób, które chciałyby same występować w kabaretowych programach i mają do tego duże zdolności.

Śmieszne prezenty dobre na wszystko

Nadchodzi osiemnastka kumpla, a ty nie masz pojęcia co kupić? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na prezent? Nie ma problemu! Zawsze w cenie są… śmieszne prezenty.

Zabawki bez których nie można wyobrazić sobie dzieciństwa

Każdy ma najpiękniejszą zabawkę, o której nigdy nie zapomni. Niewątpliwie obecne zabawki różnią się od tych z lat 90-tych. Sklepy pełne kolorowych lalek i misiów przyciągają nie tylko najmłodszych.
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Większość ludzi ma w pamięci czasy, gdy w sklepach nie dało się kupić zabawek. Czasami widziało się drewniane klocki, rzadko jakaś lalka, ale widok regałów pełnych kolorowych zabawek był jedynie marzeniem. Do zabawy maluchy zazwyczaj wykorzystywały przedmioty codziennego użytku. Jak wielką radość sprawiało złożenie zestawu perkusyjnego z garnków i zagranie fantastycznego recitalu.
Gry planszowe

Jak rozwijać małe potomstwo?

Mogę się założyć o niemalże wszystkie pieniądze świata, że jeżeli masz dziecko, to pragniesz, aby rozwijało się ono bardzo szybko, pozytywnie wyróżniało się pośród innych. I ja to świetnie mogę zrozumieć! Jednak prawda jest taka, że w wielu przypadkach nie mamy większego pojęcia co trzeba zrobić, aby właśnie nasze dziecko odpowiednio się rozwijało. Moim zdaniem warto poświęcać dziecku możliwie jak najwięcej czasu, ponieważ to powoduje, że będzie lepiej się rozwijało. Oczywiście założyłem z góry, iż jesteś osobą godną naśladowania...

Polecane zabawki dla najmłodszych

Nowe technologie wkradają się w różne dziedziny życia. Można to obserwować także w przypadku zabawek dziecięcych. W dawniejszych czasach ze względów praktycznych dzieci musiały zadowalać się nieskomplikowanymi zabawkami, które jednak w pozytywny sposób działały na ich fantazję i kreatywność. Aktualnie często słyszy się opinie, że nowoczesne zabawki nie rozwijają, gdyż dziecko wszystko ma podane niejako „na tacy” i nie musi samo niczego sobie wyobrażać. Na szczęście też obecnie oferowanych jest bardzo dużo zabawek, które tę kreatywność u najmłodszych pozwalają rozwijać.

Renesans gier planszowych

Niektórzy myślą, że gry planszowe to nieaktualna forma rozrywki. Nic bardziej mylnego! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duży, dlatego istnieje coraz więcej przedsiębiorstw, które prowadzą ich sprzedaż. Są nimi między innymi sklepy internetowe, w których każdy może wybrać coś dla siebie bez wychodzenia z domu.

Konsole i gry na Playstation

Obecnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa spór o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Impreza z konsolą do gier

Weekendowy wieczór to świetna pora na imprezę w gronie przyjaciół. Wprawdzie przede wszystkim ludzie inteligentni się nie nudzą, mimo to producenci gadżetów zdecydowali się zadbać, by naprawdę tak było.
Lego Super Heroes

Odkryj ile możliwości na zabawy dla dzieci

Okres dzieciństwa to w większość czas fantazji i magii. Tak to już jest, iż w tym wieku dziecko powinno rozwijać się właśnie w tych sferach. Oczywiście, że ważne jest wychowanie, obowiązkowość, dobre maniery, jednakże, czas zabawy, gry, bardzo rozwijają wyobraźnię i pozwalają naszemu dziecku na odpowiedni rozwój emocjonalny.
1 2 3 4 5 6 7