Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Zawody
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W dobie triumfu Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój naszego umysłu. Dobrym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
screen z gry gta

Gry na komputer gwarantują sporo świetnych atrakcji

Gry komputerowe, to w dzisiejszych latach wiodąca rozrywka, która cieszy się uznaniem nie wyłącznie wśród młodzieży, ale także znacznie większa ilość dorosłych w wolnych chwilach gra w rozmaite gry komputerowe, które są na dobrym poziomie technologicznym.
Niesamowicie powszechną grą jest obecnie PES 2014, która umożliwia rywalizować w piłkę nożną tak samo z rzeczywistymi graczami, jak także z fikcyjnymi.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Nowy sport narodowy?

Które zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi piłkarze słabo grali podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To powszechna tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie sprawa prezentuje się w tenisie ziemnym.