Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Zawody
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły w mody. Niegdyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój ludzkiego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
screen z gry gta

Gry na komputer gwarantują sporo świetnych atrakcji

Gry komputerowe, to w dzisiejszych latach wiodąca rozrywka, która cieszy się uznaniem nie wyłącznie wśród młodzieży, ale także znacznie większa ilość dorosłych w wolnych chwilach gra w rozmaite gry komputerowe, które są na dobrym poziomie technologicznym.
Niesamowicie powszechną grą jest obecnie PES 2014, która umożliwia rywalizować w piłkę nożną tak samo z rzeczywistymi graczami, jak także z fikcyjnymi.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Nowy sport narodowy?

Które zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi piłkarze słabo grali podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To powszechna tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie sprawa prezentuje się w tenisie ziemnym.