Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Nowy sport narodowy?

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Na pewno piłka, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez rzesze rodaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Agnieszka Radwańska niedawno przeszła aż do finału słynnego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najlepszych graczek globu zdobyła wspaniałą drugą lokatę. Jej zwycięstwa uczyniły to, że rodacy zainteresowali się tenisem. Ludzie z radością oglądali ją w roli niosącej polską chorągiew w czasie otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w mieście królowej Elżbiety II. Polacy mocno zmartwili się, gdy w złym stylu odpadła z turnieju olimpijskiego. Wielkie zaaferowanie tenisem łączy się bezpośrednio z dużymi oczekiwaniami, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie umie radzić. Ale to się na pewno zakończy, gdy przyzwyczai się do swojej roli w oczach kibica.

A polubienie tenisa da się zauważyć patrząc na pnące się w górę rezultaty oglądalności jej zawodów, a też po formie rekreacji mieszkańców Polski. Sporo żaków wybiera w ramach wf tenis ziemny (akcesoria do tenisa na Często można spotkać w parkach obywateli odbijających piłeczkę na ogólnodostępnych kortach. Dużą popularnością odznaczają się sale gimnastyczne, w których można wynająć kort na parę gier. Rośnie procent pijalni piwa, w których można poobserwować tenis live.


Inne artykuły

Konsole i gry na Playstation

Aktualnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Także w sieci można znaleźć trochę miejsc, których problematyką jest tenis ziemny na żywo. Wyniki, relacje live, statystyki – wszystko, co musisz wiedzieć. Można wyrokować, że takich portali powstanie sporo więcej. Przed Radwańską jeszcze kilkanaście lat grania, dopingujmy ją, by odnosiła sukcesy, ponieważ wtedy sport ma możliwość na stałe wkroczyć do panteonu sportów narodowych.
12-07-2018