Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Nowy sport narodowy?

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Na pewno piłka, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez rzesze rodaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Agnieszka Radwańska niedawno przeszła aż do finału słynnego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najlepszych graczek globu zdobyła wspaniałą drugą lokatę. Jej zwycięstwa uczyniły to, że rodacy zainteresowali się tenisem. Ludzie z radością oglądali ją w roli niosącej polską chorągiew w czasie otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w mieście królowej Elżbiety II. Polacy mocno zmartwili się, gdy w złym stylu odpadła z turnieju olimpijskiego. Wielkie zaaferowanie tenisem łączy się bezpośrednio z dużymi oczekiwaniami, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie umie radzić. Ale to się na pewno zakończy, gdy przyzwyczai się do swojej roli w oczach kibica.

A polubienie tenisa da się zauważyć patrząc na pnące się w górę rezultaty oglądalności jej zawodów, a też po formie rekreacji mieszkańców Polski. Sporo żaków wybiera w ramach wf tenis ziemny (akcesoria do tenisa na Często można spotkać w parkach obywateli odbijających piłeczkę na ogólnodostępnych kortach. Dużą popularnością odznaczają się sale gimnastyczne, w których można wynająć kort na parę gier. Rośnie procent pijalni piwa, w których można poobserwować tenis live.


Inne artykuły

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

Gra planszowa - Warhammer
W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły w mody. Niegdyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój ludzkiego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.

Także w sieci można znaleźć trochę miejsc, których problematyką jest tenis ziemny na żywo. Wyniki, relacje live, statystyki – wszystko, co musisz wiedzieć. Można wyrokować, że takich portali powstanie sporo więcej. Przed Radwańską jeszcze kilkanaście lat grania, dopingujmy ją, by odnosiła sukcesy, ponieważ wtedy sport ma możliwość na stałe wkroczyć do panteonu sportów narodowych.
12-07-2018