Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Gra planszowa

Renesans gier planszowych

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na tego typu aktywność jest bez wątpienia duże, dlatego powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, które prowadzą ich sprzedaż. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W dobie triumfu Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój naszego umysłu. Dobrym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
zabawa

Zabawki na Święta

Za pasem Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym powinno zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym maluchom sprezentuje święty Mikołaj. Prezent musi być niebanalny i trafiony. W tym wpisie przedstawiamy trzy świetne propozycje choinkowe, które z pewnością spodobają się każdemu szkrabowi. Każdy z tych towarów mocno stymuluje umiejętności malucha oraz oferuje wiele godzin rozrywki.