Zabawki na Święta

Już niedługo Wigilia, więc powinno zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym maluchom przyniesie święty Mikołaj. Dar ma być unikatowy i trafiony. W tym wpisie przybliżamy 3 interesujące propozycje choinkowe, które z pewnością spodobają się każdemu dzieciakowi. Każdy z tych prezentów mocno pobudza umiejętności malucha oraz daje dużo godzin radości.

plac zabaw dla dzieci
Po pierwsze, angry birds gra planszowa to ciekawa pozycja. Bez wątpienia każdy słyszał o grze Angry Birds na komórkę czy komputer. Jeżeli nie, omówmy prędko ten fenomen mobilny: gra bazuje na wyrzucaniu z procy ptaszków w celu zniszczenia świnek. Ta niezależna produkcja fińskiego producenta gier komputerowych uzyskała olbrzymią popularność podczas ostatnich 3 lat. W Angry Birds gra już kilkadziesiąt milionów ludzi. A teraz wkurzone ptaki wydostały się z ekranów komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa świetnie ćwiczy refleks i umiejętności manualne twojego berbecia. Ten świetny prezent kupisz już za około 89 złotych w dobrych sklepach z grami, także tych sieciowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór sławnego wytwórcy zabawek Fisher Price. Jest kierowany dla najmniejszych dzieci, które właśnie uczą się stać w pionie. Maluszek wrzuca kolorowe kuleczki do środka wulkanu, a potem może je wystrzeliwać w malowniczy sposób. Piłeczkowy Wulkan zachęca malucha do robienia pierwszych kroków i eksplorowania świata. Cudowny dar dla berbecia, który ma już pół roku.

O rety krety to zabawa zręcznościowa renomowanej firmy Mattel dla maluchów w wieku powyżej czterech lat. Gra czerpie ze szablonów zabaw, które stymulują refleks. Zawodnicy mają jak najszybciej stuknąć młotkiem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im prędzej uda się zbić zwierzaka, tym więcej plusów dzieciak ma na koncie. Znakomita rozrywka na dużo radosnych popołudni dla twojego berbecia i jego kolegi. Zabawa skutecznie ćwiczy refleks oraz uczy przyjaznej i rzetelnej rywalizacji. Wigilia (www)


Inne artykuły

Warto dokładnie przeanalizować kupno zabawki dla dziecka

Motor zabawka
Poprzez zamawianie online możemy zakupić tanie zabawki. Każdy opiekun pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej, a co się z tym łączy, pragnie również podarować mu jak najlepsze zabawki, które nie tylko zezwolą w ciekawy sposób spędzić czas, lecz również będą nauczały kolejnych umiejętności.
Dziennikarz: Jan Kuc
03-05-2022