Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Sklepy
zabawki dla dzieci kraków

Jesteś w ciąży? Jeśli tak, to już teraz zacznij robić wyprawkę dla malucha - konieczne będą ciuszki, zabawki oraz kosmetyki

Czekanie na przyjście na świat maleństwa jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu każdego rodzica. Codziennie wcześnie rano matka ogląda swój brzuch, weryfikuje czy maluch coś urósł i z niecierpliwością oczekuje na to, aż dziecko da jakiś znak życia. W tych chwili nawet mocy kopniak może okazać się najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.
dni tygodnia

Interesujące kalendarze ścienne - zobacz okazje

Wszyscy doskonale wiemy, że dzień po dniu mija nam następny rok. Do odliczania dni w każdym roku posiadamy kalendarze. Wielu ludzi korzysta z kalendarzy w telefonach. To komfortowa opcja, bo możemy wstukać dla siebie przypomnienia różnych istotnych wydarzeń. Ale jest również mnóstwo ludzi, którzy wybierają normalne kalendarze na ścianę. Przez, co każda osoba, która pojawia się w pomieszczeniu, gdzie wisi kalendarz widzi, jaki jest dzień i czy w danym miesiącu mamy jakieś daty oznaczone na czerwono, czyli czy mamy jakieś święta w konkretnym miesiącu.
skrzynki na listy

Handmade w cenie, czyli scrapbooking.

W okresie bardzo dostępnego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zniknęły już zwyczaje pisania listów i robienia notek w kalendarzach lub notesach. Zadziwia więc stan rzeczy, iż sklepy, które oferują wyżej opisane rzeczy wciąż funkcjonują, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na całym świecie odnaleźć więc można miłośników tej dawnej wydawać by się mogło techniki komunikacji.
Jakie kolory do pokoju dziecięcego

Nasze dzieci współczesne

Dzieciństwo to dar, niezapomniane przeżycia, fantazja, nieograniczona wyobraźnia, wieczna kraina szczęścia. Oczywiście, nie każdy miał takie najmłodsze lata, nawet nie trzeba przecież sięgać do krajów ogarniętych wojną, żeby zrozumieć, czym jest nieszczęśliwe dzieciństwo, które dotyka wielu najmłodszych. Jednakowoż, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w spokojnych czasach, w których nie było wojen, rewolucji, wysiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.
tipi dla dzieci

Jak wybrać upominek dla dziecka?

Wielkimi krokami zbliża się świąteczny czas. Najpierw Mikołajki, dalej Gwiazdka. Dla smyków są to magiczne chwile, a dla nas - dorosłych - odwieczny kłopot jaki upominek dać naszym latoroślom.


Jak wybrać upominek dla dziecka?

Jeśli więc twój smyk nie oddał ci listu do św.
koszulki z nadrukiem

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt.

Większość z nas ma w pamięci okres, kiedy w sklepach nie można było kupić zabawek. Raz na jakiś czas widziało się drewniane klocki, czasem dość byle jaka lalka, lecz widok regałów pełnych pięknych zabawek był niewyobrażalny. Do zabaw dzieci zwykle wykorzystywały przedmioty dostępne w domu. Jak niesamowitą radość dawało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i zagranie fantastycznego recitalu.

Renesans gier planszowych

Niektórzy myślą, że gry planszowe to przestarzała forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duże, w związku z tym istnieje coraz więcej przedsiębiorstw, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
bawiące się dzieci

Jak wybrać najlepszy upominek dla dziecka? Dobre rady dla osób, które właśnie wyruszają do sklepów

Zamawianie prezentu dla malucha, a szczególnie dla miesięcznego dzidziusia sprawia dużo radości. W stacjonarnych czy wirtualnych sklepach można bez jakichkolwiek przeszkód dostać ciekawe akcesoria, które spodobają się zarówno najmłodszym, jak i ich opiekunom.
papieros2

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Wpływają na choroby układu oddechowego. Barwią odpychająco opuszki palców. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie uzależnia. Pomimo tych drastycznych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabą wolą ludzi.
Karta kredytowa na zakupy

W którym miejscu powinno wybrać się na zakupy w Bytomiu

Jeśli wybierasz się na zakupy do Bytomia to z pewnością powinieneś poznać kilka miejsc, jakie bez wątpienia pożądane byłoby odwiedzić. W Bytomiu znajdziemy między innymi sporo atrakcyjnych galerii handlowych, w jakich znajduje się wiele rozmaitych sklepów, bezsprzecznie więc należałoby wybrać się do najpopularniejszych galerii w Bytomiu. Jakich?
1 2