Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Od pewnego czasu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. To wspaniałe rozwiązanie.


Da się wreszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Możemy w spokoju posiedzieć i porozmawiać z przyjaciółmi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w powietrzu smug. Naturalnie, w większości lokali działają sale dla palaczy, więc nie powinni oni czuć się w żaden sposób dotknięci wprowadzonym ograniczeniem. Duża ilość palących na pewno z racji wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros cena.

Pod tą etykietką kryje się małe urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma standardowe papierosy. Oczywiście powstało ich już mnóstwo rodzajów, można dokupić do nich odpowiednie preparaty mające nadawać smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Taki papieros może mieć różne „moce”, zależnie od tego jakiego rodzaju preparat do niego dokupimy. Istnieją takie w ogóle bez zawartości nikotyny, aż do takich z większą jej porcją.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Tego rodzaju urządzenie oczywiście nie jest jednorazowe. Można używać tego sprzętu wiele razy. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne musimy doładowywać jego baterię, dolewać płynu a raz na jakiś czas wymieniać różnego rodzaju elementy na nowe, ponieważ zwyczajnie się zużywają.

E-papierosy sklep nie emituje dymu, gdyż nic się w nim nie pali, tylko korzystający inhaluje się właściwą mieszanką. W związku z tym nie ma zakazu użytkowania go w miejscach publicznych. Pomimo, że samo urządzenie jest dość kosztowne, to jednak używanie go jest zdecydowanie tańsze niż codzienny zakup normalnych papierosów, których ceny doszły już do prawie piętnastu złotych za pudełko.

Standardowe papierosy najprawdopodobniej nigdy całkowicie nie znikną z rynku, jednak jeśli mamy chęć zrobić coś dla swojego zdrowa i nie uprzykrzać paleniem życia wszystkim wokół powinniśmy zdecydować się na kupno e-papierosa. Z pewnością nie pożałujemy tej decyzji, a być może spróbujemy całkowicie porzucić nałóg .
25-10-2013