Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Zdrowy e-papieros

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą samodzielnie odstawić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka powiązanego z wdychaniem groźnych substancji będących w zwykłym papierosie.

Co to jest e-papieros?

Papieros elektroniczny wygląda dokładnie tak jak tradycyjny papieros, aczkolwiek na rynku są też proponowane bardziej interesujące wersje, takie jak podobne do długopisu. W smaku także niewiele różni się od tradycyjnego papierosa, a co więcej nie zostawia na języku niesmacznego posmaku; wydziela również dym.

Inne artykuły

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych pomysłów ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? W dużej mierze na niskiej szkodliwości jego działania. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie ponad 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze samopoczucie.


Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Budowa e-papierosa

Jak sama nazwa wskazuje, e-papieros jest przyrządem elektronicznym, dlatego niezbędne jest zasilanie. Rolę zasilacza najczęściej pełni akumulator, ale też gniazdko elektryczne czy port USB. W strukturę e-papierosa, nie licząc zbiornika na płyn, atomizera (to tam płyn jest podgrzewany do postaci „dymu”) i źródła zasilania wchodzi również dioda, imitująca żar. Płyny do papierosów elektronicznych można otrzymać w różnych smakach, m.in. tytoniowych, które mają przypominać smak znanych na całym świecie, marek, do których jest się przyzwyczajonym, ale również owocowych i ziołowych - zobacz na stronie. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Atuty elektronicznego papierosa

Najistotniejszą zaletą e-papierosa jest fakt, że realizuje każdą funkcję tradycyjnego papierosa, za to nie posiada tak samo niekorzystnych efektów (czytaj więcej, klikając na ten adres). Dodatkowo, może przyczynić się do pełnego rzucenia palenia poprzez etapowe obniżenie siły płynu. Co więcej, elektroniczne papierosy są neutralne dla otoczenia, dlatego można je palić w miejscach publicznych i przy innych osobach. Poza tym nie produkują nieprzyjemnego zapachu, a co za tym idzie ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach. Mocną zaletą istotną dla tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie powoduje spadku kondycji ani nie wywołuje kaszlu - sprawdź gilzy Dark Horse.
Dziennikarz: k.s.
08-01-2021