Nikotyna
papieros2

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są złe. Wywołują raka płuc. Podkopują kondycję człowieka. Zachęcają choroby systemu oddechowego. Plamią brzydko opuszki palców. Co najokropniejsze, nikotyna mocno wpędza w nałóg. Pomimo tych strasznych faktów, ludzie nie przestają ich palenia. Nikotyna wygrywa ze słabą wolą użytkowników.

Współczesne palenie

Od dawna w Polsce pozycja miłośników tytoniu jest coraz gorsza. Narzuca się kolejne ograniczenia prawne. Świeże badania wskazują na fatalny stopień oddziaływania substancji smolistych na kondycję nałogowca. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest bardzo trudne i nie wszyscy mogą to przezwyciężyć. Odpowiedzią na te znaczące problemy są elektroniczne papierosy.

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych technologicznych propozycji ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, dziś jego dzieło święci triumfy. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? Głównie na braku dotkliwych skutków ubocznych. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie dużo więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziałuje niekorzystnie na stan naszego zdrowia.