Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna

Współczesne palenie

Od pewnego czasu w naszym kraju sytuacja palących papierosy pogarsza się. Wymyśla się kolejne obostrzenia. Coraz to nowsze badania wskazują na fatalny stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie człowieka. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest bardzo trudne i nie wszyscy mogą sobie z tym poradzić. Rozwiązaniem na te znaczące problemy są elektroniczne papierosy.
papieros2

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są niebezpieczne. Wywołują nowotwór płuc. Obniżają kondycję człowieka. Zachęcają schorzenia systemu oddechowego. Barwią na żółto paznokcie. Co najgorsze, nikotyna silnie do siebie przywiązuje. Pomimo wyliczonych drastycznych faktów, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Nikotyna idzie w parze ze słabiutką wolą palaczy.

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych pomysłów ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? W dużej mierze na niskiej szkodliwości jego działania. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie ponad 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze samopoczucie.