Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna

Współczesne palenie

Od pewnego czasu w naszym kraju klimat dla miłośników tytoniu staje się co raz bardziej niekorzystna. Wymyśla się nowe zakazy. Coraz to nowsze badania wskazują na dewastujący wpływ nikotyny na zdrowie człowieka. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest bardzo ciężkie i nie każdy może to przezwyciężyć. Rozwiązaniem na te znaczące problemy są elektroniczne papierosy.
papieros2

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Wpływają na choroby układu oddechowego. Barwią odpychająco opuszki palców. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie uzależnia. Pomimo tych drastycznych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabą wolą ludzi.

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu ideolog e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, dziś jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego odkrycia? Głównie na braku dotkliwych skutków ubocznych. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, zawiera ponad 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na stan naszego zdrowia.