Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych pomysłów ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? W dużej mierze na niskiej szkodliwości jego działania. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie ponad 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze samopoczucie.

Współczesne palenie

Od dawna w Polsce klimat dla palaczy pogarsza się. Narzuca się kolejne ograniczenia prawne. Coraz to nowsze dociekania naukowe wskazują na dewastujący stopień oddziaływania nikotyny na żywotność ludzką. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest niesamowicie trudne i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Ratunkiem na te ciężkie problemy są elektroniczne papierosy.
papieros2

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Wpływają na choroby układu oddechowego. Barwią odpychająco opuszki palców. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie uzależnia. Pomimo tych drastycznych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabą wolą ludzi.