Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych wynalazków XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego dzieło święci triumfy. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, składa się z więcej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze zdrowie.
kobieta
Papieros przeciwnikiem Twojego zdrowiaNajsilniej podatny na ich oddziaływanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Substancje te ogromnie wywołują nowotwory, a dostając się wraz z dymem do krwi powodują wytworzenie się wielu różnych chorób nowotworowych. Ze względu na często spotykany kontakt szkodliwych substancji zawartych w tytoniu z tymi narządami często stwierdzany jest rak układu oddechowego, krtani oraz jamy ustnej. Natomiast e papieros ma w ten sposób ukształtowaną przewagę nad swoim standardowym odpowiednikiem, że w swoim składzie posiada tylko samą nikotynę. Wskutek tego nałogowi palacze nie zanieczyszczają środowiska, w którym przebywają groźnym dymem i nie narażają nikogo na oddychanie oparami.

Inne artykuły

Zdrowy e-papieros

kobieta
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna alternatywa w stosunku do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą samodzielnie rzucić palenia, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wdychaniem szkodliwych substancji będących w zwykłym papierosie.


Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Pomaga rzucić nałógElektroniczny papieros doskonale syci głód nikotynowy oraz nie powoduje doskwierającego zapachu. Z tego powodu z powodzeniem może być wykorzystywany w miejscach publicznych. Może stanowić także pierwszy etap do kompleksowego porzucenia nałogu. Zazwyczaj osoby nałogowo palące popularne papierosy porzucają je na rzecz elektronicznych, aby następnie stanowczo uwolnić się od nałogu.

Korzyści z używania e-papierosów można mnożyć. Oprócz uwzględnionych wyżej korzyści sprzyjających zdrowiu, papierosy elektroniczne są niezwykle łatwe w obsłudze. Wymagają jedynie czasowego napełniania płynem oraz ładowania akumulatorem. Ich łączny koszt jest dużo mniejszy, niż koszty tradycyjnych papierosów. Stało się tak dlatego, gdyż za jednym razem płaci się za się urządzenie, a później wymienia się jedynie płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] mają także korzyści higieniczne. Ponieważ ich użytkowanie polega na inhalacji parą, nie wydzielają przykrego zapachu, który przenika ubrania, pozostaje na dłoniach i sprawia, że powstaje brzydki zapach z ust.

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą gwałtownie rzucić nałogu, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka powiązanego z wziewaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.

Co to jest papieros elektroniczny? Papieros elektroniczny prezentuje się dokładnie tak jak zwykły papieros, aczkolwiek w ofercie są też proponowane bardziej okazałe typy, takie jak przypominające długopis. W smaku też mało różni się od normalnego papierosa, a dodatkowo nie pozostawia w ustach niesmacznego posmaku; wydziela także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Struktura e-papierosa Jak łatwo domyślić się po nazwie, e-papieros jest urządzeniem elektronicznym, w związku z czym niezbędne jest zasilanie. Jego rolę zazwyczaj pełni akumulator, ale też gniazdko elektryczne czy port USB. W strukturę e-papierosa, obok pojemnika na płyn, atomizera (to tam płyn jest podgrzewany do postaci „dymu”) i zasilacza wchodzi również dioda, imitująca żar. Płyny do e-papierosów dostępne są w licznych wersjach smakowych, m.in. tytoniowych, co ma przywodzić na myśl smak popularnych na całym świecie, marek, do których jest się przyzwyczajonym, ale także owocowych i ziołowych. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Atuty elektronicznego papierosa Najważniejszą zaletą e-papierosa jest to, że spełnia wszystkie założenia tradycyjnego papierosa, za to nie generuje tak samo negatywnych skutków. Ponad to, może przyczynić się do całkowitego rzucenia nałogu poprzez stopniowe zmniejszanie stężenia nikotyny. Co więcej, elektroniczne papierosy nie są złe dla otoczenia, dlatego można je używać w miejscach publicznych i w obecności osób trzecich. Oprócz tego nie posiadają nieprzyjemnej woni, w związku z tym ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach. Mocną zaletą istotną dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie powoduje utraty kondycji ani nie wywołuje kaszlu.

Więcej związane z zagadnieniem tj e papieros można znaleźć klikając na odnośnik.
04-03-2020