Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Ubranie
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Jakiś czas temu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Da się nareszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Duża ilość palaczy z pewnością z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o skończeniu z nałogiem. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.
kobieta

Zdrowy e-papieros

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to najlepsza opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią gwałtownie odstawić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka powiązanego z wchłanianiem szkodliwych substancji będących w zwykłym papierosie.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

Komunia Święta to wyjątkowo znacząca data w życiu wszystkich latorośli. Można ją porównać do uroczystościzaślubin.Córeczki mają na sobie białe wdzianka, mali dżentelmeni pięknie prezentują się w garniturach. O tej chwili wszystkie latorośle marzą od dawna. Małe księżniczki specjalnie trzymają długie włosy, by z tej okazji ładnie je uczesać. Sukienka jest bardzo ważnym czynnikiem,lecz nie wpadajmy w obłęd.
miejsce

Spodenki jako stały fragmentskładnik ubrania dziecięcj

Spodnie stały się stałym elementem odzieży i są chętnie noszone nie tylko przez chłopców, lecz również przez dziewczyny.


Spodenki jako stały fragmentskładnik ubrania dziecięcj

W dzisiejszych czasach spodnie dla najmłodszych są rzeczywiście piękne i kolorowe, a wybór stosownego rodzaju spodenek nie sprawia nabywającym najmniejszego problemu.
koszulka

Chciałbyś być oryginalny? Zamów koszulki z nadrukiem!

Oryginalność jest rzeczywiście istotna, stąd wielu z nas pragnie się wyróżniać z tłumu. Jak najprościej być wyjątkowym, tak że od raz jest widoczne, iż się odróżniamy? Wiadomo, najprostsza droga, to ubranie, wybieranie czegoś niepowtarzalnego. Ciężko jednak się odróżnić, gdy każdy ubiera się w takich samych sklepach? Nie martw się, przecież istnieje sposób, by kreować własne ciuchy, np. koszulki z nadrukiem.

E-papieros – wyjątkowy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych pomysłów ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? W dużej mierze na niskiej szkodliwości jego działania. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie ponad 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze samopoczucie.
czapki dziecięce broel

Dbaj odpowiednio o swoje dziecko zimą! Musimy ubierać je adekwatnie do pogody!

Sporo rodziców ma skłonności do tak zwanego przegrzewania swoich dzieci. Wydaje nam się zazwyczaj, że na zewnątrz jest tak zimno, że ubranie dziecka w kilka warstw ubrań spowoduje, że dzieci nie będą chorowały.
chłopiec na placu zabaw

Zagwozdki młodych rodziców - niedługi tekst o tym, w jaki sposób poradzić sobie z kochanym noworodkiem.

Niemowlak jest często ogromnym wyzwaniem dla dorosłych, w szczególności jeżeli będzie to pierwsza latorośl w domu. Do zorganizowania jest bardzo dużo rzeczy, z których każda się okazuje niezbędna i konieczna. Rzecz jasna wiąże się to także z dużymi kosztami, które trzeba ponieść, ale w końcu czego się nie zrobi dla swojej ukochanej córki czy syna. Do niezbędnego wyposażenia każdego świeżo urodzonego malucha zalicza się ubrania, a wybór ich jest bardzo duży. Stwierdzić wręcz można, że dziecięca moda coraz bardziej przypomina modę dla kobiet, w sklepach jest ogromna ilość kolorowych wzorów i materiałów. Przy niemowlakach doskonale będą się sprawdzać pajacyki.
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To doskonałe wyjście.