Pieluchy

W jaki sposób przygotować naszą pociechę na wizytę w basenie?

Każdy z nas dobrze wie, że znaczenie naszej sprawności ruchowej jest we współczesnych czasach duże. Posiadanie działającego organizmu z pewnością w samych plusach oddziałuje na stan naszego zdrowia, w następstwie tego też wykonujemy każde wysiłki, aby zachować w najwyższym stanie naszą sprawność.
dziecko

Udało się - będziemy rodziną! Ale co dalej? Czy poradzimy sobie z absolutnie nowym zadaniem?

Czy współczesnym rodzicom jest łatwo? Chyba tak - powie pokolenie starsze – jednorazowe pieluchy, zupki w słoiczkach, piękne ubranka, sale zabaw dla dzieci. Kiedyś tego nie było... Chyba nie - powie pokolenie młodsze – konserwanty w jedzeniu, nowe produkty dla dzieci, alergie, bezstresowe wychowanie i presja bycia idealnym rodzicem. Kiedyś tego nie było... Mimo to pytania o zmieniające się życie, które zadają sobie przyszli rodzice, pozostały chyba niezmiennie te same.
wyprawka dla dziecka

Dlaczego należałoby kupować użytkowane ubrania dziecięce?

Kupowanie ubrań dla dzieci z pewnością wiąże się wysokimi wydatkami. Powiedzenie, iż dzieci rosną jak na drożdżach jest nadzwyczaj prawdziwe. Rodzice praktycznie co krok muszą nabywać nowiutkie ubrania dziecięce, co z pewnością jest bardzo kosztowne. W takim razie multum rodziców decyduje się na nabywanie użytkowanych ubranek dla dzieci.
maluszek

Otulacze wełniane wspaniale sprawdzają się na wrażliwe pupy

Dla maluchów najlepsze okazują się otulacze wełniane. Jeszcze zupełnie niedawno spora część rodziców używała z pieluszek jednorazowych uważając, że jest to najtańsze oraz najlepsze rozwiązanie.
Kąpiel małego dziecka

Co powinniśmy kupić dla niemowlaka

W momencie, gdy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego sporo podstawowych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Panowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
Pokój  dla dziewczynki

Lalaloopsy a także Baby Annabell - czyli, jakiego typu zabaweczki dobrać dla dziewuszki

Poszukujesz idealnej lalki dla swojej pociechy? Zastanów się o marce lalaloopsy i o wspaniałej laleczce Baby Annabell marki Baby Born!


Lalaloopsy a także Baby Annabell - czyli, jakiego typu zabaweczki dobrać dla dziewuszki

Lalaloopsy to na obecną chwilę niewiarygodnie popularne pośród dziewuszek zabaweczki kolekcjonerskie.
Niemowlak

Gdzie dostać komplety dziecięcych przedmiotów a także ubranek? Mały przewodnik

Każda młoda matka staje przed kwestią jak odziać swego maluszka. Wiadomo jest, iż dzieciaczki najbardziej te bardzo małe potrzebują częstej zmiany ciuszków, z przyczyn niedwuznacznych. Przed rodzicielką a bywa i tatkiem (na reszcie mamy ”ideologię” Gender) stoją dwie opcje - kupno nowych przedmiotów lub kupno używanych rzeczy.
Niemowlak

Pieluszki tetrowe wciąż cieszą się popularnością

Od paru już lat rodzice mają szansę wykorzystywać z pieluszek jednorazowych, które po zmianie starczy wrzucić do kosza i założyć czystą, co pomaga więcej czasu poświęcić dziecku, ponieważ nie musimy już ich prać czy prasować.
Niemowlę

Dostępne na rynku jednorazowe pieluszki z kieszonką to opcja wygodna zarówno dla mamy niemowlaka, jak i dla samego brzdąca

Rodzice z wielkim entuzjazmem czekają na narodziny swojego dziecka i zazwyczaj wcześniej przygotowują odpowiednią wyprawkę dla malucha. Poza ubrankami, kocykami, produktami do pielęgnacji ciała czy zabawkami powinni zaopatrzyć się w najważniejszy produkt potrzebny na co dzień czyli pieluszki.
pokój dziecięcy

Spodziewasz się dziecka? Dowiedz się, co powinieneś kupić do pokoju maluszka

Oczekiwanie na maluszka to czas pełen radości, lecz i potrzeba poczynienia odpowiednich przygotowań, by nowy członek naszej rodziny miał wszystko, co potrzeba do opieki nad nim. Poza ubrankami, kosmetykami dla niemowląt, butelkami i pieluszkami wymagane jest również urządzenie pokoju dla naszej pociechy. Co powinno w nim stanąć, aby niczego nam nie zabrakło?
1 2