Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
PlayStation
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra na playstation GTA odniosła tak bardzo duży sukces?

Bardzo często jest tak, że nawet osoby, które w zupełności nie interesują się gierkami komputerowymi - albo konsolowymi, najzwyczajniej w świecie wprost przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można powiedzieć, że GTA jest najświetniejszą gierką jaka została opublikowana w ostatnich latach. Naturalnie pewnie masa graczy w zupełności nie zgodzi się z tym.
Call of Duty

Coraz więcej miłośników konsol

Zapewne wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, będąc właścicielami cudnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie celować w zupełnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.
Niezbędne dla PS4

Niesamowicie rośnie popularność konsol!

Polska jest takim krajem, w którym zasadniczo konsole, wbrew pozorom, nie są aż tak bardzo popularne. A przynajmniej w porównaniu do Anglii, Kraju Kwitnącej Wiśni bądź Stanów Zjednoczonych. Najbardziej istotna przyczyna "niechęci" znacznej części polskiego społeczeństwa do konsoli to naturalnie niedobór gotówki.

Konsole i gry na Playstation

Aktualnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Samsung GALAXY S 4

Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Od kilkunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów między ludźmi, bo mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi ludźmi.
zestaw do konsoli Playstation 4

Z jakich przyczyn warto kupić konsolę?

Konsola to doskonały sprzęt - powoduje, że gracz po ciężkim dniu pracy albo nauki wreszcie ma okazję odpocząć. Jednakże fakty są takie, iż w wielu przypadkach Polacy nie są w sumie przekonani odnośnie konsol. Bardzo często można spotkać takie osoby, które mówią, iż konsola nie jest ciekawa. Jednakże ciężko w sumie się z tym jakoś zgodzić.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - znakomity patent na zabicie nudy

Często uskarżamy się na nieustanną nudę. Pewnie uczucie nudy, co pewien czas, wcale nie jest takie kiepskie. W końcu można powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Naturalnie takowe uczucie są w stanie zwłaszcza mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, czyli na co dzień raczej uskarżają się na brak wolnego czasu. Jednakowoż oczywiście zbyt długie poczucie znużenia w żadnym wypadku nie jest odpowiednim. Zatem zastanówmy się co możemy zrobić, aby najzwyczajniej nigdy nie narzekać na chroniczną nudę.

Poznaj duże możliwości wirtualnej zabawy

Szeroko rozumiana komputerowa rozrywka od bardzo długiego już czasu może poszczycić się sporą popularnością – śmiało można stwierdzić, że praktycznie od momentu wejścia komputerów do codziennego użytku rozmaite gry są istną życiową pasją dla całego mnóstwa ludzi. Równocześnie jednak ciężko byłoby się temu dziwić, ponieważ każdy, kto przynajmniej raz spotkał się z tymi rzeczami zgodzi się co do tego, że faktycznie potrafią one być niezwykle wciągające.
xbox i playstation na targach

Najnowsze gry na konsolę Playstation 4

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć obecnie atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie lub dla z rodziny nie bywa w dzisiejszych czasach zwyczajowo rzeczą tak łatwą. Konieczne jest także dobranie odpowiedniego gatunku gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne lub samochodowe. Najpewniej zawsze zrobić wstępną selekcję kluczowych cech, które powinna spełnić wspaniała gra na konsolę, takie jak na przykład Watch Dogs.
xbox i playstation na targach

Świetne oferty cenionych

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można wnosić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, aby nowa gra tematyczna odpowiadała wysokim wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
1 2