Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Związek

Ślub w egzotycznym kraju - marzenie wielu par

Na ten jedyny moment oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety planują go jeszcze w dziecięcych latach. Śnią o cudownej balowej sukni, złotej karocy i księciu na rączym rumaku. Wiadomo, że z biegiem lat, nasze pragnienia ewoluują. Ale nieustannie posiadamy w głowie gotowy plan, który zamierzamy w przyszłości zrealizować.
płótno - ślub

Przyrzeczenie na półwyspie Apenijskim - recepta na wyjątkowy ślub

Kiedy śni się nam pamiętny ślub, może powinniśmy urządzić go w wyjątkowej scenerii oraz aurze – przykładowo we Włoszech? Uroczystość ślubna w zabytkowym Rzymie, malowniczej Wenecji lub słonecznej Toskanii to piękny start nowej drogi życia.
prezent dla partnera

Intrygujący prezent dla ukochanej osoby

Na pewno każdy kto tylko jest w nieco poważniejszym związku zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą radość można sprawić bliskiej osobie jakimkolwiek, rzeczywiście ciekawym prezentem. W ciągu całego roku mamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji na coś takiego, więc jak najbardziej warto raz na jakiś czas włożyć w to nieco wysiłku i poszukać jakiegokolwiek ciekawego pomysłu. Fantastyczną wiadomością może być to, że aktualnie możliwości związane z czymś takim są naprawdę duże, zatem w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć coś idealnego.
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w wszelkim wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, żeby było marzycielsko. Nie zawsze musi on kończyć się seksem, gdyż w wiernym związku ważne są także inne rzeczy. Liczy się bowiem to, aby wspólnie spędzony okres był porządnie wykorzystany.