Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Związek
płótno - ślub

Przyrzeczenie na półwyspie Apenijskim - recepta na wyjątkowy ślub

Jeśli marzy się nam niezapomniany ślub, może powinniśmy wyprawić go w szczególnej scenerii a także aurze – na przykład we Włoszech? Obrzędy ślubne w zabytkowym Rzymie, tajemniczej Wenecji lub słonecznej Toskanii to piękny start nowej drogi życia.

Ślub w egzotycznym kraju - marzenie wielu par

Na ten jedyny dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie panie planują go jeszcze w dziecięcych latach. Śnią o pięknej białej sukience, szykownej karocy i księciu na rączym koniu. Oczywiście z upływem czasu, nasze pragnienia zmieniają się. Ale ciągle posiadamy w myślach pewien plan, który pragniemy w przyszłości wykonać.
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w wszelkim wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, ażeby było romantycznie. Nie stale musi on kończyć się stosunkiem płciowym, bo w prawdziwym związku liczy się coś więcej. Liczy się ponieważ to, aby razem spędzony okres był prawidłowo wykorzystany.
Zakochana para na tle zachodu słońca

Jak odnaleźć miłość

Jeszcze nie tak dawno ogłoszenia matrymonialne można było spotkać głównie na stronach gazet i czasopism. Była to świetna metoda poznania drugiej osoby na odległość, sprawdzająca się szczególnie wśród osób nieśmiałych (choć nie jedynie). I dzisiaj jest to metoda nierzadko wykorzystywana, jednakże - jak też w innych sferach życia - i tu z pomocą nadchodzi internet.
prezent dla partnera

Intrygujący prezent dla ukochanej osoby

Na pewno każdy kto tylko jest w nieco poważniejszym związku zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą radość można sprawić bliskiej osobie jakimkolwiek, rzeczywiście ciekawym prezentem. W ciągu całego roku mamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji na coś takiego, więc jak najbardziej warto raz na jakiś czas włożyć w to nieco wysiłku i poszukać jakiegokolwiek ciekawego pomysłu. Fantastyczną wiadomością może być to, że aktualnie możliwości związane z czymś takim są naprawdę duże, zatem w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć coś idealnego.