Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Przyrzeczenie na półwyspie Apenijskim - recepta na wyjątkowy ślub

Kiedy śni się nam niezapomniany ślub, może należy zaaranżować go w wyjątkowej scenerii jak też aurze – na przykład we Włoszech? Uroczystość ślubna w zabytkowym Rzymie, tajemniczej Wenecji bądź słonecznej Toskanii to wspaniały początek nowej drogi życia.


Celem zorganizowania ślubnych formalności najlepiej zgłosić się do firmy której branżą jest organizacja ślubu (czytaj więcej) za granicą przez venice special . Jako że formalności powiązane ze zorganizowaniem ślubu we Włoszech byłyby dla Młodej Pary uciążliwe, warto skorzystać z usług kompetentnej firmy organizującej śluby za granicą (tu oferta venice special). Firma ta zajmie się wszystkimi rzeczami urzędowymi. Każde z narzeczonych powinno zebrać zaświadczenia potrzebne do zawarcia związku małżeńskiego: odpis aktu urodzenia, zaświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa (przełożone na język włoski przez tłumacza przysięgłego), w razie osób biorących ślub po raz następny – akt zgonu uprzedniego małżonka bądź akt małżeństwa z dopiskiem o rozwodzie (również przetłumaczone). Czas ważności tychże dokumentów wynosi 3 miesiące. Po ślubie powinniśmy zarejestrować związek w naszym kraju. Można to zrobić za pośrednictwem Wydziału Konsularnego czy osobiście, w USC w Polsce. Najlepiej będzie otrzymać kopię aktu małżeństwa na formularzu wielojęzycznym.

płótno - ślub
Co interesujące, ślub we Włoszech więcej info na może być dla pary tańszy aniżeli organizacja wesela w Polsce. Na uroczystość zagraniczną przybywa bowiem najczęściej mała liczba osób, a czasami jedynie para jak też świadkowie. Pakiety ślubne oferują na ogół przyjęcia ślubne dla grupy od dwóch do kilkunastu ludzi. Agenci firmy zajmują się na miejscu Młodymi, oferując wiele opcji spędzenia wolnego czasu, a również troszcząc się o tak ważne kwestie, jak uroda Panny Młodej w dniu wesela czy fotografie weselne. Wenecja nie bez powodu zwana jest miastem zakochanych. Bajeczna architektura, malownicza sceneria z mnogimi mostkami, kładkami oraz gondolami, dla wielu par będzie to wymarzone miejsce na złożenie przyrzeczenia.


Inne artykuły

O jakich rzeczach trzeba pamiętać przy wybieraniu miejsca na ślub, zalety namiotów weselnych.

ozdoby świąteczne
Jedną z podstawowych spraw, o której należy pomyśleć podczas organizowania wesela jest odpowiedni lokal. W dalszym ciągu największą popularnością cieszą się najróżniejsze weselne sale, a ich wybór jest naprawdę pokaźny.
Tak samo jak w Rzymie, w Wenecji para może wziąć zarówno ślub cywilny, jak i kościelny. Po wyjściu z kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego młoda para może udać się na przejażdżkę gondolą lub spacerek po weneckich parkach.
07-06-2019