Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Ślub w egzotycznym kraju - marzenie wielu par

Na ten jedyny dzień czekamy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go jeszcze w dzieciństwie. Marzą o pięknej balowej sukni, szykownej karocy i księciu na rączym koniu. Oczywiście z biegiem lat, nasze marzenia ewoluują. Ale ciągle mamy w głowie gotowy scenariusz, który pragniemy w przyszłości wykonać.
Czasem dajemy się ponieść trendom. A śluby za granicą są ostatnio wyjątkowo popularne. Każdy pragnie, aby ten dzień był cudowny. A ślub w Rzymie, czy w Barcelonie bez wątpienia będzie niezapomniany. Przyszli małżonkowie często chcą się pobrać w miejscu, które jest dla nich szczególne. Obecnie ciągle jeździmy po świecie. Niekiedy jest tak, że poznajemy się na wyjeździe. Bywa też tak, że jakieś miejsce szczególnie miło nam się kojarzy i dokładnie tam chcemy wygłosić uroczyste „tak”.

Inne artykuły

Gdzie wziąć ślub? Modne miejsca

Tradycje weselne
Na taki dzień zwykle wyczekujemy przez całe nasze życie. Jeszcze w dzieciństwie przedstawiamy sobie to szczególne wydarzenie. Małe księżniczki myślą o cudownych białych sukienkach i długim trenie. Później, przez cały okres dojrzewania i wczesnej młodości, nasze poglądy się zmieniają, mamy co raz to inne pomysły na tę ważną chwilę, ale jedno bez wątpienia nie ulega zmianie- robimy wszystko, aby była niezapomniana.


Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Bardzo popularne są wesela w Grecji. Ten piękny kraj jest wręcz stworzony do celebrowania. Tam czas biegnie zupełnie inaczej. Wielka uczta nad brzegiem morza przy dźwiękach tradycyjnej greckiej muzyki to z pewnością wyjątkowe przeżycie. Z tych samych przyczyn wybiera się także włoską prowincję, gdzie ludzie są wyjątkowo mili. Dodatkowym plusem tych miejsc jest przepyszne jedzenie.

Venice Special
Niekiedy też bywają inne historie. Zagraniczne wczasy bardzo często są pełne zaskakujących wydarzeń. Odkrywamy obcą kulturę, kosztujemy miejscowe dania, a także zawieramy nowe, ciekawe znajomości. Tropikalny klimat i upalna wakacyjna aura wyjątkowo pomagają wakacyjnym miłosnym uniesieniom. W cudownych okolicznościach przyrody można łatwo stracić głowę dla tutejszych ludzi. Stąd też, zdarza się, że z takiego wypoczynku powracamy z obrączką na palcu. Jest to z pewnością dość szaleńczy uczynek, ale dla kochających się ludzi nie ma przeszkód.

A gdy już powrócimy do kraju, trzeba pamiętać o wielu sprawach. Sprawdźmy więc wcześniej, które dokumenty są nam potrzebne i dokąd pójść, aby nasz związek małżeński został zatwierdzony przez rodzime prawo. Potem już tylko wystarczy wywołać zdjęcia i pochwalić się innym, bo taki ślub to rzecz bez precedensu.
03-03-2020