Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Aplikacje
tablet z Androidem

Przydatne wskazówki jak szybko wybrać tani i porządny tablet

Tabletowy rynek cały czas rośnie bardzo dynamicznie. Tego typu urządzeń jest sprzedawanych ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swoich szans poszukują firmy mniejsze, chcące swoimi wyrobami zainteresować klientów. Należy do nich przykładowo firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w atrakcyjnej jak na użyte podzespoły cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależne serwisy intensywne testy, ten model tabletu stał się interesującą propozycją dla ludzi szukających porządnego i taniego urządzenia.
Samsung GALAXY S 4

Co warto wiedzieć o programach mobilnych?

Współczesne aparaty telefoniczne oferują zwykle mnóstwo programów, które są dostępne w standardzie, jednakże warto używać tych, które są sprzedawane w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są znacznie narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najważniejszym mankamentem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i sprzedawać oprogramowanie.

Zaawansowane technologicznie telefony komórkowe - funkcje i niezbędne akcesoria

Technologia komórkowa jest gałąź rozwijającą się w szybkim tempie. Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju urządzenia nie były w Polsce w ogóle znane. Obecnie natomiast zdecydowana większość osób zamieszkujących miasta nie wyobraża sobie bez tych urządzeń codzienności. Są niezastąpionym elementem życia codziennego; dla niektórych wręcz wyjście z mieszkania bez komórki jest niewykonalne.

Producent Apple niewątpliwie potrafi wyprodukować wspaniały sprzęt!

Jeżeli w grę wchodzą wynalazki technologiczne w ostatnich latach, niewątpliwie urządzenia firmy Apple są w ścisłej czołówce. Chociaż pewnie dużo osób sądzi, że Apple to po prostu przereklamowana firma, w żadnym wypadku nie należy tak uważać. Może to zwyczajna zazdrość?
internet

Internet niegdyś i w dniu dzisiejszym – w którym kierunku podążamy?

Jeszcze parę lat temu Internet używany był głównie do tego, by komunikować się ze znajomymi, szukać rozrywki oraz informacji na najróżniejsze interesujące nas tematy. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej, bowiem Internet ciągle się rozwija, dostęp do sieci ma coraz liczniejsze grono osób z całego świata, a zakres jego popularności ciągle się poszerza. W jakim kierunku następuje jego rozwój?
Etui Sweex

Etui na telefon

Sława Iphonów oraz urządzeń z oprogramowaniem Samsung Galaxy wciąż rośnie. Wszystko to za sprawą łatwej obsługi tego rodzaju urządzeń albo atrakcyjnych telefonów komórkowych. Podejmowanie ogromnej ilości mniej bądź bardziej ważkich wyborów co do nabycia etui na takie urządzenia zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie szybko przez palce. Ciężko odrobić raz utracony czas dlatego też należy znajdować sposoby na takie zakupy, jakie będą przebiegać jak najsprawniej. Odpowiednie podejście do nabywania etui Samsung Galaxy pozwala każdemu zakupić najlepszy produkt tego typu.