Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Smartfony
telefon

Telefon – jak go wybrać? Czy korzystniejsze są starsze, czy nowoczesne modele? Dobierz najlepszy dla ciebie i adekwatny do twojego zapotrzebowania

Jeszcze jakiś czas temu możliwość skorzystania z telefonu mieli tylko nieliczni. Aby gdzieś zadzwonić, trzeba było udać się na pocztę lub przynajmniej do sąsiada i niejednokrotnie spędzić sporo czasu w długiej kolejce. Potem stopniowo telefony pojawiły się w każdym polskim domu – ale oczywiście stacjonarne. Aż wreszcie około dwudziestu lat temu pojawiły się te mobilne.

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Rozwój w dziedzinie telefonów komórkowych jest szokujący. Jeszcze dziesięciolecie temu w szerokim użyciu były aparaty z czarno-białym wyświetlaczem, praktyczne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. Podczas ostatniego dziesięciolecia narodziły się izaskarbiły sobie wielką popularność smartfony. Dzisiejsze telefony to praktycznie miniaturowe komputery. Ciekawostka jest fakt, że każdy popularny telefon z aktualnego roku posiada sporo większą moc obliczeniową od szybkiego peceta sprzed dziesięciu lat!
Samsung GALAXY S 4

Co warto wiedzieć o programach mobilnych?

Dzisiejsze smartfony oferują zazwyczaj sporo programów, które są dostępne w standardzie, ale warto używać tych, które są oferowane w internetowych sklepach. Warto wiedzieć, że smartfony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo narażone na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest dużo, lecz najgorszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Oznacza to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy systemu oraz produkować i udostępniać apki.
smartfony

Jak wygląda obecnie rynek smartfonów?

Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera tempa w ostatnich latach. Obecnie blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę klientów, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by zakupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się wyśmienicie.
nowy iPhone4

Etui na iPhony i inne wyposażenie

We współczesnych czasach doskonałym pomysłem jest nabycie iPhone4, by w razie konieczności móc bez trudu skorzystać z cudów techniki. Przy takim podejściu dobrze dokładnie zapoznać się z rynkiem komputerowym, gdy interesuje nas odnalezienie nowego sprzętu. Telefony warto teraz traktować jako coś mocno osobistego, o co warto zadbać.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika marki Sony

Firma Sony na elektronicznym rynku znana jest od wielu lat. Sprzedaje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a także laptopy, tablety i telefony komórkowe. Miliony zadowolonych klientów się nie mylą - urządzenia tej firmy to najwyższa jakość wykonania. Sony zdobyło mocną i stabilną pozycję w segmencie dobrych i wydajnych smartfonów.