Smartfony
Sandały z kolekcji damskiej Clarks

Czy niezbędny jest Ci wytrzymały pokrowiec na smartfona? Sprawdź teraz!

W współczesnych czasach praktycznie każdy z nas maj swój telefon - większość z nas zdecydowanie nie wyobraża sobie w ogóle bez niego życia. Jeżeli Ty również należysz do tej grupy, a jednocześnie chcesz o niego odpowiednio zadbać, wówczas oczywiście powinieneś zapoznać się z naszym tekstem.

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Skok technologiczny w kwestii komórek jest niesamowity. Jeszcze dziesięć lat temu w ogólnym użyciu były aparaty z monochromatycznym ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzacza MP3 były prawdziwym luksusem. W czasie ostatniego dziesięciolecia narodziły się izaskarbiły sobie znaczną popularność smartfony. Aktualne aparaty to właściwie zminiaturyzowane komputerki. Ciekawostka jest fakt, że przeciętny smartfon z 2013 roku ma dużo większą moc obliczeniową od dobrego komputera osobistego sprzed dekady!
Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej

Nowoczesne, stylowe i przydatne etui do telefonów LG

LG to niesłychanie modna marka telefonów, które oferuje nowoczesne smartfony z Androidem. Multum użytkowników LG chwali telefony tej marki. W zależności od naszych potrzeb, zdołamy odnaleźć smartfony LG z wielkim wyświetlaczem dotykowym, ogromną ilością pamięci wbudowanej czy aparatem o wysokiej rozdzielczości.
stylowe etui

W jaki sposób śmieszne gadżety umilają nasze szare życie i dodatkowo rozweselają naszych przyjaciół

Dzięki gadżetom nasze życie bywa bardziej interesujące, ponieważ gdyby było inaczej, to właściciele takich sklepów z drobnostkami byliby zmuszeni zamknąć interes. Takie cacka zakupujemy dla siebie, lecz o wiele częściej otrzymujemy je w darze.
Występ taneczny

Wakacje, ferie… I co wtedy z dzieckiem?

Wakacje, ferie, lecz jedynie dla twojego dziecka. Ty poza przykrótkim wypoczynkiem musisz przecież pracować. Co wtedy można zdziałać? Są różne sposoby na aktywność dziecka w takim okresie, ale najkorzystniej zaplanować coś z góry, coś korzystnego, lecz również rozrywkowego, by złączyć edukację z rozrywką.
sprzęt elektroniczny

Najnowsze newsy ze świata gier oraz wybieranych z największą częstotliwością gadżetów elektronicznych

Każdy gracz bez wątpienia będzie chciał mieć ciągle dostęp do najnowszych wiadomości z tej branży. To samo odwołuje się do miłośników wszelkich urządzeń elektronicznych. Patrząc na to, że kwestie takie odwołują się tak samo do spraw powiązanych ze spędzaniem czasu wolnego, jak i z tym, by wykorzystywać je w pracy zawodowej to opłaca się je śledzić.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika marki Sony

Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od dziesięcioleci. Sprzedaje świetne jakościowo odbiorniki telewizyjne, sprzęt audio i video, a także laptopy, tablety i telefony komórkowe. Miliony zadowolonych odbiorców się nie mylą - produkty tej firmy to najwyższa jakość wykonania. Sony zdobyło mocną i stabilną pozycję w rodzinie wydajnych i eleganckich smartfonów.
Samsung GALAXY S 4

Co warto wiedzieć o programach mobilnych?

Dzisiejsze smartfony oferują zazwyczaj sporo programów, które są dostępne standardowo, jednakże warto używać tych, które są w sprzedaży w internetowych sklepach. Warto wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są niezwykle silnie wrażliwe na ataki hakerów. Powodów takiej sytuacji jest dużo, lecz najważniejszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może zmieniać kod źródłowy Androida oraz tworzyć i sprzedawać apki.
odwzorowanie - sprzęt

Jakiego rodzaju akcesoria i dodatki kupić można do swoich smartfonów, aby korzystać z nich wygodniej i bezpieczniej.

Telefony komórkowe i smartfony sprzedawane są najczęściej z minimalnym zestawem akcesoriów. Oczywiście przeważnie dołączona będzie ładowarka, przeważnie w zestawie znajdować się będzie także przewód do przyłączenia komputera oraz słuchawki. Droższe modele wyposażone być jeszcze mogą w zestaw głośnomówiący, ale na tym lista z reguły się będzie kończyć.
telefon

Telefon – jak go wybrać? Czy korzystniejsze są starsze, czy nowoczesne modele? Dobierz najlepszy dla ciebie i adekwatny do twojego zapotrzebowania

Jeszcze jakiś czas temu możliwość skorzystania z telefonu mieli tylko nieliczni. Aby gdzieś zadzwonić, trzeba było pójść na pocztę albo chociaż do sąsiada i niejednokrotnie spędzić sporo czasu w długiej kolejce. Później stopniowo telefony zaczęły się pojawiać w każdym polskim domu – jednak oczywiście stacjonarne. Aż wreszcie przeszło dwadzieścia lat temu upowszechniły się te mobilne.
1 2