Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Przydatne wskazówki jak szybko wybrać tani i porządny tablet

Rynek tabletów bez przerwy dynamicznie rośnie. Tego typu urządzeń jest sprzedawanych ogromne ilości, dlatego też obok największych producentów swoich szans szukają firmy mniejsze, chcące swoimi wyrobami skusić klientów. Należy do nich na przykład firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sprzedaży w przystępnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak pokazały zrealizowane przez niezależne serwisy testy, ten model tabletu stał się interesującą propozycją dla ludzi szukających taniego i solidnego urządzenia.
tablet leżący na biurku
Został bardzo starannie i dokładnie zaprojektowany, co niekiedy nie jest regułą w tańszych egzemplarzach, a użyte w nim podzespoły są dobrze dopasowane, przez co tablet (kliknij na ten link, to dowiesz się więcej) działa wydajnie i bez żadnego problemu. Ekran utrzymuje podawane w specyfikacji parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma nasycone, ładne barwy. Dużym plusem tego sprzętu jest pojemna bateria, która pozwala na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby doładowywania.

tablety
Wszystkie sprawdzane aplikacje działają szybko i bez większych problemów, a wydajność jest odpowiednia do procesora i pamięci, jakie zostały użyte w tym urządzeniu. Firma oLofer (propozycja tutaj: marka OLOFER) posiada w swojej propozycji także nieco mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został dobrze wyprodukowany i w swojej klasie cenowej jest interesującą propozycją.


Inne artykuły

Co warto wiedzieć o programach mobilnych?

Samsung GALAXY S 4
Współczesne aparaty telefoniczne oferują zwykle mnóstwo programów, które są dostępne w standardzie, jednakże warto używać tych, które są sprzedawane w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są znacznie narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najważniejszym mankamentem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i sprzedawać oprogramowanie.

Niezwykle interesująco zapowiadają się również tablety firmy Modecom. Producent ten miał już w swojej ofercie kilka bardzo udanych konstrukcji i jego ostatnia propozycja trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to wydajna maszyna która wystarcza do bardziej wymagających programów. Odpowiednią wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i duża pamięć, a za grafikę jest odpowiedzialny jeden z najlepszych obecnie układów graficznych. Tablet ten zaprojektowany został jako domowe źródło rozrywki i według większości opinii doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.
02-05-2020