Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub

Ślub w egzotycznym kraju - marzenie wielu par

Na ten jedyny moment oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety planują go jeszcze w dziecięcych latach. Śnią o cudownej balowej sukni, złotej karocy i księciu na rączym rumaku. Wiadomo, że z biegiem lat, nasze pragnienia ewoluują. Ale nieustannie posiadamy w głowie gotowy plan, który zamierzamy w przyszłości zrealizować.
dokumenty

Wypożyczalnia namiotów weselnych na obszarze Warszawy - a więc, w jaki sposób zaaranżować ślub zorganizowany na dworze

Ślub to dla sporej ilości dziewczyn, a także mężczyzn pojedynczy z najbardziej ważnych dzionków w życiu, gdyż oznacza on, że ta druga persona "nareszcie jest naprawdę nasza".
ślub

Gdzie zorganizować wesele?

Ślub będzie wyjątkową chwilą. Wielu nowożeńców nie ogranicza się jedynie do uroczystości zaślubin, ale decyduje się również na urządzenie wesela. W którym miejscu takie przyjęcie możemy zorganizować? Liczba par, jakie stają na ślubnym kobiercu jest niezwykle duża. W zgodzie z przyjętym w Polsce zwyczajem, po uroczystości ślubnej organizowane jest wesele. Mnóstwo par, jakie rozplanowują wesele na pewno głowi się na tym, w jakim miejscu je urządzić?
Zaproszenia ślubne

W jaki sposób się dobrze przygotować do różnych rodzinnych uroczystości, jak należy wręczać zaproszenia.

Organizując komunię, wesele czy inną rodzinną uroczystość trzeba pamiętać o wielu ważnych rzeczach, niedopilnowanie których może zniszczyć cały wysiłek związany z organizacją. O rzeczach takich jak znalezienie sali, ustalenie menu czy zakup ubrań każdy raczej pamięta, ale równie ważne są także inne rzeczy. Przy ślubach nie można zapomnieć o wystroju kościoła i sali weselnej, do wystrojenia będzie też samochód którym narzeczeni pojadą. A przy każdej uroczystości niezbędne będzie poinformowanie gości, którzy w niej wezmą udział.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Innowacyjne zaproszenia weselne - gdzie wolno takie kupować?

Planowanie ślubu i uroczystości weselnej związane jest z wieloma rzeczami, z jakich wiele młodzi powinni dopilnować jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Pożądane byłoby pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak na przykład odszukanie i wynajęcie sali weselnej bądź wynajem fotografa, jak także o tych mniej znaczących, takich jak na przykład rozdysponowanie gości przy stołach albo też posłanie zaproszeń ślubnych.
Tradycje weselne

Gdzie wziąć ślub? Modne miejsca

Na taki dzień zwykle wyczekujemy przez całe nasze życie. Jeszcze w dzieciństwie przedstawiamy sobie to szczególne wydarzenie. Małe księżniczki myślą o cudownych białych sukienkach i długim trenie. Później, przez cały okres dojrzewania i wczesnej młodości, nasze poglądy się zmieniają, mamy co raz to inne pomysły na tę ważną chwilę, ale jedno bez wątpienia nie ulega zmianie- robimy wszystko, aby była niezapomniana.
fotograf ślubny

Po co nam zawodowy fotograf na ślubie i weselu?

„W jakim celu mam tracić fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W tej chwili to i przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.
imprezka urodzinowa

Wyobrażenia a rzeczywistość. Co zrobić, by nie pozwolić się zwariować?

Najpiękniejsze chwile w życiu rządzą się swoimi prawami. Nie można mieć do nich pretensji, że takie są i w ten sposób wyglądają. A jak sobie wyobrażaliśmy to w inny sposób, a jest jak jest, to co możemy zrobić? Po prostu, zaakceptować. Od czasu do czasu zdarza nam się zastanawiać, jak to będzie, kiedy on mi się oświadczy, jak to będzie jak wyjadę na koniec świata, jak poczuje się, gdy spełnię swoje największe marzenie. Jak jest? Najczęściej to niezadowolenie, że nie było tak jak to sobie wyobrażaliśmy, niektórzy zaś chwalą, że było lepiej niż myślały.
dzieci komunijne

Już dziś zaprojektuj i poślij zaproszenia na komunię, by Twoi krewni zdążyli sobie zarezerwować ten ważki dzień

Planowanie ślubu jest tożsame z obowiązkiem zaplanowania wielu elementów, jak między innymi wynajem sali weselnej, zakup sukni ślubnej lub ustalenie menu. Istotne jest także, aby zamówić właściwe zaproszenia ślubne, jakie przypadną do gustu wszystkim gościom. Jeżeli zdecydujemy się na oryginalne projekty, zaproszenia z pewnością będą także jedną z kluczowych pamiątek ślubnych, upamiętniających najważniejsze wydarzenie w naszym życiu.
Prezent

Co dać na ślub w prezencie?

W zasadzie na ślubie zwykliśmy dawać pieniądze i pachnące kwiaty, choć ostatnio popularne jest to, aby zamiast kwiatów przynosić ze sobą dobre książki, słodycze bądź wino. Warto pamiętać, że w wielu przypadkach jakby nie patrzeć pragniemy kupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z takiego założenia, iż bądź co bądź prezenty są niepożądane, bardziej wskazana jest kasa, lecz nikt nie powiedział, że to musi być w każdym przypadku obowiązujący standard. A więc: jakie prezenty są wprost wymarzone jeżeli w rachubę wchodzi ślub osób, które nie są tylko dalekimi krewnymi?
1 2 3 4