Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Wesele
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnim czasie coraz więcej cudzoziemców postanawia zorganizować zaślubiny i wesele w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo pociągający dla gości zza zachodniej granicy, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, ciągle jeszcze jest drożej niż u nas.
fotograf ślubny

Po co nam zawodowy fotograf na ślubie i weselu?

„Dlaczego mam wydawać pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. Obecnie to i przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.
sesja zdjęciowa

Idealnie zaplanowane wesele

Kiedy myślimy o weselach, to głównie w pierwszej kolejności zauważamy pannę młodą w niesamowitej sukience oraz pana młodego pięknie ubranego. Jednak prawda jest taka, że potrzebna jest również osoba, która zarejestruje dla nas całe to wydarzenie, zrobi zdjęcia, zrobi prezentację, tak żebyśmy nie tylko sami w odpowiednim momencie mieli możliwość wrócić do tych wydarzeń, ale również abyśmy mieli szansę ukazać innym, którzy nie mogli być w tym dniu z nami, jak bardzo to wszystko odczuwaliśmy.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Innowacyjne zaproszenia weselne - gdzie wolno takie kupować?

Organizowanie ślubu i uroczystości weselnej wiąże się z wieloma sprawami, z których niemało Para Młoda powinna dopilnować jeszcze na długo przed nadchodzącą uroczystością. Warto pamiętać zarówno o tych ważniejszych kwestiach, jak przykładowo odkrycie i wynajęcie sali weselnej bądź najem fotografa, jak również o tych mniej ważkich, takich jak na przykład rozstawienie gości przy stołach bądź też posłanie zaproszeń ślubnych.
Wesele

Jak zaplanować zabawę weselną

Każdy marzy o udanym ślubie. Dlatego mnóstwo młodych pań oraz panów poświęca dużo czasu na wybór właściwej sukni, czy też garnituru. Projektowanie zaproszeń, dobór zespołu, wszystko to to nie lada kłopot. Jedną z kluczowych kwestii jest jednakże wybór właściwej sali, wiktu dla gości, tak by każdy mógł beztrosko celebrować szczęście pary młodej. Sale weselne w Warszawie i pozostałych dużych aglomeracjach są bez trudu dostępne o ile dokona się rezerwacji stosownie wcześnie. Wtedy można wybrać dokładnie taką salę, jaka będzie pożądana. Warto popytać znajome małżeństwa i zaczerpnąć rady w sieci tak, by być pewnym, że dokonało się należytego wyboru. Dzięki temu wiele par młodych uniknęło niepotrzebnych komplikacji i miało zachwycające śluby.
Zaproszenia ślubne

W jaki sposób się dobrze przygotować do różnych rodzinnych uroczystości, jak należy wręczać zaproszenia.

Organizując komunię, wesele czy inną rodzinną uroczystość trzeba pamiętać o wielu istotnych szczegółach, niedopilnowanie których może zniszczyć cały wysiłek związany z organizacją. O rzeczach takich jak znalezienie sali, ustalenie menu czy kupno strojów każdy raczej pamięta, lecz równie istotne są też inne rzeczy. W przypadku ślubu pamiętać trzeba o wystroju kościoła i sali weselnej, do ustrojenia będzie też samochód którym narzeczeni pojadą. A przy wszystkich uroczystościach konieczne będzie poinformowanie gości, którzy będą w niej brali udział.
sala weselna

Jak ma wyglądać się sala weselna, aby nowożeńcy i ich goście oniemieli z zachwytu

Wybór odpowiedniej sali na wesele nie bywa łatwy, a powodów do postawienia takiej tezy bywa dość dużo. Pierwszą trudnością pozostaje termin wesela - jeśli jakiejś parze bardzo zależy na konkretnej dacie, to wówczas mogą wystąpić kłopoty ze znalezieniem świetnego miejsca. Jeżeli sala weselna cieszy się nieposzlakowaną reputacją, to o niezabukowane terminy będzie naprawdę ciężko.

Jak musi wyglądać idealna sala weselna?

A niby jakie są typowo polskie wesela? Cóż, na pewno przyjęcie weselne w Polsce cechuje się bardzo dużym przepychem. W szczególności Wesele, świetna komedia Wojciecha Smarzowskiego, ukazała, naturalnie w znacznym uproszczeniu, istotę zabaw weselnych. Choć akurat takie wesela nie są tylko typowo polską specyfiką - można śmiało powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzi już wesele, nawet mega smutas nareszcie umie świetnie się bawić. Dobrze, ale zanim jeszcze będziemy mieli okazję fajnie się zabawić, ktoś no mimo wszystko musi załatwić wszystkie formalności dotyczące wesela.
Tradycje weselne

Gdzie wziąć ślub? Modne miejsca

Na ten moment zazwyczaj wyczekujemy przez całe nasze życie. Nawet w dzieciństwie wyobrażamy sobie to niezwykłe wydarzenie. Dziewczynki myślą o balowych białych sukienkach i długim trenie. Później, przez cały okres dojrzewania i wczesnej młodości, nasze smaki ulegają zmianie, miewamy co raz to inne pomysły na tę ważną chwilę, ale jedno na pewno się nie zmienia- pragniemy, by była niezapomniana.
ślub

Gdzie urządzać wesele?

Wielu ludzi uważa, że dzień ślubu jest najważniejszy w życiu. Szczególnie kobiety niezwykle emocjonalnie podchodzą do tego wydarzenia i chcą, aby było wyjątkowe i doskonałe. Przygotowania czasem rozpoczyna się już rok, dwa wcześniej. Bardzo istotnym elementem tego planu jest oczywiście sala na wesele.
1 2 3 4