Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Zdjęcia
sesja zdjęciowa

Idealnie zaplanowane wesele

Gdy myślimy o weselach, to zazwyczaj w pierwszej chwili widzimy pannę młodą w niesamowitej sukience oraz pana młodego odświętnie ubranego. Jednak prawda jest taka, że niezbędna jest też osoba, która zatrzyma dla nas całe to wydarzenie, wykona zdjęcia, przygotuje pokaz, tak abyśmy nie tylko sami w każdym dniu mieli możliwość wrócić do tych momentów, ale również abyśmy mogli pokazać innym, którzy nie mieli szansy być w tym dniu z nami, jak bardzo to wszystko odczuwaliśmy.
Prezent

Co dać na ślub w prezencie?

Zasadniczo na ślubie dajemy pieniądze i pachnące kwiaty, choć w ostatnich latach powszechne jest to, aby zamiast kwiatów przynosić ze sobą dobre książki, łakocie bądź jakiś alkohol. Warto zapamiętać, że w wielu przypadkach bądź co bądź chcemy zakupić coś jeszcze. Przynajmniej niektórzy młodzi zwykli wychodzić z tego założenia, iż w sumie prezenty są niepożądane, konkretniejsza jest kasa, ale nie można powiedzieć, że to musi być zawsze obowiązujący standard. A więc: niby jakie prezenty są doskonałe jeżeli wchodzi w grę ślub tych osób, które nie są dalekimi krewnymi?
Niemowlak i jego zabawki

Piękne zdjęcia są wspaniałymi pamiątkami

Znacznie częściej zauważamy fakt posiadania odpowiednio przygotowanych fotografii, na których wszystko jest idealnie wyważone, przez to także coraz znaczniejszym zainteresowaniem radują się różnorakiego rodzaju sesje. Nie przestajemy już tylko na tych ślubnych, lecz też coraz częściej decydujemy się na sesje rodzinne, które wykonywane mogą być w studiu przy ciekawej aranżacji wnętrza, jak i w plenerze, kiedy tylko aura na to pozwala.
Widok z lotu ptaka

Filmowanie z lotu ptaka - jak zatrudnić właściwą firmę?

Filmowanie z powietrza bądź wykonywanie zdjęć z góry staje się dzisiaj coraz bardziej powszechną usługą w ofercie firm fotograficznych. Z jakiej przyczyny? Patrzenie na świat z innej perspektywy gwarantuje niezwykłe rezultaty. W takich obrazach można się naprawdę zakochać. A wspaniały obraz to wyłącznie jeden z wielu atutów. Jednak w jaki sposób znaleźć firmę, która potrafi sprawiać takie cuda?
Ślub, toast

Fotograf ma odpowiedzialne zadanie

Fotografie, pod warunkiem że są robione naprawdę idealnie, powinny nam pokazać sporo przeróżnych uczuć. Z tego powodu właśnie na uwiecznienie naszych gości, warto zatrudnić takiego specjalistę, który będzie w stanie te wszystkie emocje wyciągnąć i właściwie je zapisać. Przed podjęciem swojej decyzji, zawsze warto obejrzeć strony różnych fotografów, tak żeby posiadać pojęcie, w jaki sposób prezentują swoje zdjęcia, tak by posiadać gwarancję, że to co nam zaoferują naprawdę będzie nam się podobało.
samochód ślubny w kwiatach

Urządzasz wesele? Nie zapomnij o ładnych ozdobach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Przygotowywanie wesela to nie tylko zamówienie terminu w kościele, wybranie przepięknej sali, wynajęcie ładnie grającej orkiestry oraz znalezienie kwalifikowanego kamerzysty – to również przemyślenie dodatków, jakie kształtują cały klimat przyjęcia. Dodatki weselne mogą spowodować, że poczujecie się tego dnia naprawdę niezwykle. Do takich dodatków zaliczamy dekoracje, jakimi ozdabiamy samochód ślubne. Jak powinny wyglądać?
świadkowe na weselu

Miejsce na wesele jest istotne

Kiedy zdecydujemy się zalegalizować związek małżeński, to pojawia się przed nami sporo przeróżnych spraw do zorganizowania. Należy umówić księdza, albo urząd stanu cywilnego, trzeba zorganizować rzeczy, bukiety, wódkę, lecz też powinniśmy zatroszczyć się o to, aby następnie po całej ceremonii bliscy mieli okazję się wytańczyć i właściwie uczcić tak ważny moment w naszym życiu.
opakowania na prezenty

Fotografie trójwymiarowe jako wyjątkowy upominek na ślub

W dzisiejszych czasach, trzeba niemało się wysilić, aby kupić oryginalny prezent ślubny.Praktycznie wszystkie propozycje już gdzieś się pokazały, a więc ciężko będzie wymyślić coś oryginalnego oraz jednocześnie spektakularnego. Para Młoda współcześnie zwykle rezygnują z otrzymywania kwiatów, bo rozumieją, że są to bezsensowne wydatki.
fotograf ślubny

Po co nam zawodowy fotograf na ślubie i weselu?

„W jakim celu mam tracić fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W tej chwili to i przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.
Urządzenia

O weselu marzy większość młodych par - jest to jeden z najpiękniejszych momentów w ich życiu

Wręczenie pierścionka zaręczynowego są magiczną chwilą, która zostaje w pamięć na długo. Zakochani radują się i są nieziemsko zakochani. Po tym momencie zaczynają planować wesele.


1 2