Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Podarunek dla kobiety – wyzwanie dla facetów

kobieta
Dla większości Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dwa tygodnie. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy tej daty nie przegapili. Pamięć to jednak połowa sukcesu, a druga to przemyślany wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Teoretycznie znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent z tego serwisu, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odkrywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Inne artykuły

Co zakupić własnej połówce na czterdzieste urodziny? Zobacz nasze pomysły

Można wymienić sporo pomysłów na świetny prezent urodzinowy dla swojej żony - no cóż, jednak w przypadku czterdziestych urodzin na pewno piszemy o ze wszech miar istotnej rocznicy, zatem bez wątpienia powinniśmy dbać o to, aby to był wspaniały prezent. Bardzo często panie nieco rozpaczają, gdy przekraczają czterdzieści lat, najzupełniej zbędne - to powoduje, że musimy jeszcze mocniej się postarać. Na szczęście nawet taki mąż, który najzupełniej nie ma talentu do szukania prezentów na spokojnie sobie z tym wszystkim poradzi.


Idealnym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (fajny prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Niekiedy błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.
Treści źródłowe:
Dziennikarz: B.S.
02-07-2019