Podarunek dla kobiety – wyzwanie dla facetów

kobieta
Dla większości Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dwa tygodnie. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub zobacz też wczasy last minute katowice pierwszego spotkania. Obyśmy tej daty nie przegapili. Pamięć to jednak połowa sukcesu, a druga to przemyślany wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Teoretycznie znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent z tego serwisu, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odkrywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Inne artykuły

Czym są kosmetyki dla typowej kobiety? Co musi zakupić mężczyzna w prezencie dla swojej ukochanej?

perfumy
Wolny rynek wiąże się z nieograniczonym dostępem do niezliczonych produktów oraz usług dla typowych konsumentów. Przeciętny człowiek, który udaje się do popularnej galerii handlowej dostanie „zawrotu głowy”, jeżeli spojrzy na to, jak wiele zróżnicowanych produktów oraz usług jest dostępnych, nawet w tej samej kategorii. Nie można jednakowoż narzekać, dlatego, że dzięki temu mamy możliwość wybrać dokładnie taki towar, spełniający wszystkie nasze oczekiwania, a także potrzeby, a to jest przecież naszym najważniejszym celem, gdy idziemy na zakupy.


Idealnym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (fajny prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Niekiedy błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.
Treści źródłowe:
Dziennikarz: B.S.
22-10-2022