Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Podarunek dla kobiety – wyzwanie dla facetów

kobieta
Dla większości Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dwa tygodnie. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy tej daty nie przegapili. Pamięć to jednak połowa sukcesu, a druga to przemyślany wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Teoretycznie znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent z tego serwisu, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odkrywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Inne artykuły

Jakim sposobem znaleźć udany prezent dla ojca?

dzieci
Prezent dla taty, narzeczonego czy jakiegokolwiek innego mężczyzny jest niekiedy dla kobiet dużym problemem. Dla każdego podarunku ważne jest, aby myśleć o potrzebach obdarowywanej osoby. Bardzo negatywnym przykładem jest kupowanie tych samych prezentów i wybieranie ich w ostatnim momencie. W takich przypadkach zwykle dana osoba czuje, że podarunek nie został przemyślany. Bardzo dobrym pomysłem są w większości przypadków upominki, które mają związek z hobby obdarowywanego człowieka.


Idealnym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (fajny prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Niekiedy błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.
Treści źródłowe:
Dziennikarz: B.S.
02-07-2019