Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Przyjście na świat potomka to najcudowniejszy dzień w życiu wszystkich rodziców - oto na świecie pojawił się ich szkrab

Każda mama niezwykle kocha swe dziecko. Pragnie z nim spędzać każdą wolną minutę i cieszyć się tym, że jest w stanie spoglądać każdego dnia na dorastanie swego maluszka.


Jednakże, urlop macierzyński może trwać zaledwie rok.


mieszkania


Niekiedy zdaje się nam, że to zbyt krótko. Niestety po tym roku mamy są zobligowane powrócić do pracy. Duża część z nich nie może wyobrazić sobie, by zostawić swą kruszyną na długi dzień z nianią albo w żłobku, poszukują zatem innego sposobu. części z nich decyduje się wrócić do pracy na 4 godziny. Wtedy najlepszym pomysłem będzie klub malucha. Jest to zamiennik dla żłobka, ponieważ przyjmowane są tu maluszki pomiędzy 12 miesiącem i 3 rokiem życia i tylko na 5 godzin dziennie. Dlatego jeżeli mama takiego szkraba pracuje na pół etatu, to będzie mieć czas jeszcze dojechać z pracy i odebrać swoje dziecko przed upływem limitu czasowego. Klub malucha jest rewelacyjnym miejscem, gdzie nasz berbeć może nawiązywać znajomości z rówieśnikami. Jest to bardzo istotne w rozwoju każdego dziecka. A 5 godzin to rozsądna dawka, ponieważ taki maluch potrzebuje także bliskości rodzicielki, gdyż w ten sposób czuje się bezpiecznie. Wie wówczas co to miłość oraz zrozumienie. Zatem taki mądry podział dnia między spędzaniem czasu z mamą i z przyjaciółmi wydaje się najlepszym rozwiązaniem.


Inne artykuły

Firmowe zabawki na rynku – Furby

Zabawka Furby
Malcy uwielbiają zwierzątko o imieniu Furby. Dużo malców marzy o posiadaniu całej rodzinki. Dzięki bogactwie ciekawych propozycji na rynku wyszukać możemy szczególnie inspirujące zestawy zabawek na doskonałym poziomie. Świetne zestawienia funkcji czy możliwości firmowych propozycji robią wrażenie na klientach, zarówno tych dorosłych, jak i na dzieciach, nie od dzisiaj. Korzystne ceny oraz szerokie opcje zakupu takiej zabawki to dodatkowe atuty producenta.


Nawet jeżeli musimy wrócić do biura na więcej niż 4 godziny każdego dnia, to możemy poprosić swą mamę lub zaprzyjaźnioną sąsiadkę o odebrania oseska z klubu i nakarmienie go pysznym obiadem, nim nie przyjedziemy z pracy.
13-10-2019