Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Jakiego typu zabawki będą właściwe dla Twojego dziecka na każdym etapie jego rozwoju?

Sądzę nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o zabawkach. Są bajecznie kolorowe, absorbujące malucha i wymyślone tak, by ułatwiały i przyspieszały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie dawały mu wielką uciechę.
fisher price
Zabawki edukacyjne asystują naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności. Najbardziej znanym produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zaciekawić zabawą malucha przez dłuższy okres. Gdyż to właśnie na skutek zabaw nasza pociecha opanuje naukę liczb a także odróżniania kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę śmieje się, oznajmia jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Wygrywa wpadające szybko w ucho utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim.

Inne artykuły

Firmowe zabawki na rynku – Furby

Zabawka Furby
Malcy uwielbiają zwierzątko o imieniu Furby. Dużo malców marzy o posiadaniu całej rodzinki. Dzięki bogactwie ciekawych propozycji na rynku wyszukać możemy szczególnie inspirujące zestawy zabawek na doskonałym poziomie. Świetne zestawienia funkcji czy możliwości firmowych propozycji robią wrażenie na klientach, zarówno tych dorosłych, jak i na dzieciach, nie od dzisiaj. Korzystne ceny oraz szerokie opcje zakupu takiej zabawki to dodatkowe atuty producenta.


Jednak (do sprawdzenia) to nietylko i wyłącznie zabawki. To też akcesoria dla naszego bobasa, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy widzimy, jak swoimi niedużymi dłońmi usiłuje włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy atrakcyjne modele, które polubi nasze dziecko, np. niedrogie gry dla dzieci.

To firma, która od wielu lat plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Mają piękne, żywe kolory i oryginalne wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.
08-01-2019