Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

W jakie gry strategiczne można grać

Większość ludzi ma już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle dobry, by móc grać w gry multiplayer. Wyliczać zalety rozrywki online chyba nie muszę, prawda? Lecz gdyby ten artykuł czytał dyletant growy, objaśnię: rozrywka online to kompletnie nowe doświadczenie.
Rywalizacja z żywym oponentem dostarcza o wiele więcej wrażeń i trudności, niż bitwa z maszyną.

Poszukujesz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa national geographic magazyn z pewnością Cię zainteresuje, ponieważ znajdziesz na niej wiele niezwykle pożytecznych informacji.

I to generalnie w wypadku każdego rodzaju gier komputerowych! W co grać w takim razie?

Lubiącym gry wyścigowe z pewnością spodoba opcja ścigania się z przeciwnikiem zza oceanu, sympatią albo znajomym z internetu. W tańszym przedziale cenowym polecam bardzo Need for Speed: The Run. Dla zasobniejszych sugeruję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli inaczej RTSy oraz gry mmorpg, np. , to rodzaj silnie pobudzający mózg. W tej kategorii najpopularniejsze gry multiplayer teraz to Starcraft II, kontynuacja ultragrywalnej pozycji, która została państwowym sportem w Korei, najnowsza gra serii Heroes of Might and Magic, strategii turowej niebywale grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – strzelanki - są perfekcyjne do zmagań sieciowego. Na szczycie jest od dawna seria Call of Duty. Dobrze także sięgnąć po klasykę, czyli po sławnego Counter Strike, cesarza kawiarenek internetowych. Z najnowszych tytułów sugeruję pompujący adrenalinę Battlefield 3.

Inne artykuły

Nauka poprzez zabawę

zabawki drewniane
Każdy nieopierzony rodzic musi przemyśleć, jak właściwie wychować malucha. To przecież niezwykle odpowiedzialne zajęcie – w trakcie wielu lat wychowania formuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasem po prostu nie ma ochoty i prościej rzucić zabawki i uruchomić berbeciowi bajkę, ale takie sytuacje nie powinny zdarzać się cały czas. Trzeba z mocno zaznaczyć, że oglądanie tv nie tylko nie uruchamia umysłu dziecka, lecz też jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!


Gry sportowe to przede wszystkim football. Tutaj rywalizują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer i seria Fifa. Nie odpowiem, która z nich jest bardziej udana. Obie różnią się sposobem grania oraz możliwościami dla gracza. Proszę zobaczyć recenzje w specjalistycznych pismach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to wymierający rodzaj. Polecam gorąco klasykę - seria Syberia rozkocha ciebie śliczną grafiką i fascynującymi tajemnicami, a przewrotne perypetie w Monkey Island rozbawią do rozpuku. Drobna wskazówka – rzadko która gra przygodowa posiada tryb multiplayer. Wiekowe produkcja da się wyświetlić na monitorze, korzystając z funkcji, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe są zdominowane przez dwa tytuły: saga Assasin’s Creed i Uncharted. Obie godne polecenia i dostępne na wielu rodzajach urządzeń.

Ale gry online to nie tylko te widoczne w sklepach. W cyberprzestrzeni znajdziesz całą masę gier browserowych, w które możesz pykać wprost na Operze lub Internet Explorerze. Działają za sprawą techniki, która animuje proste animacje flash. Wśród takich niewymagających produkcji rządzą gry logiczne - tryktrak, szachy, warcaby. Surfując po WWW można napotkać też gry za darmo.
29-04-2019