Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawki
Ciąża, płeć dziecka

Co potrzebne dla nowonarodzonego

Narodziny szkraba to szalenie istotne wydarzenie w życiu pary. Od tej chwili w zasadzie wszystko jest inne. Rodzicie muszą zapewniać sporo uwagi maluchowi, a także przygotować prawidłowo mieszkanie. Oto 3 najważniejsze sprawy, o które należy zadbać.
pokój dziecka

Urządzanie pokoju dla naszej pociechy- dodatki do wyposażenia, które sprawią, że dziecko będzie uwielbiało własny pokoik

Jeżeli mamy dzieci i decydujemy się na remont, nie możemy zaniedbywać remontu pokoju naszej pociechy. Dobrze urządzone pomieszczenie dla naszej pociechy będzie doskonałym miejscem do zabawy a także nauki. Wyznaczenie osobnej przestrzeni dla naszej pociechy jest niezwykle istotne. Od małego dziecko powinno być przyzwyczajane do dbania o własny kąt. Zdecydowanie łatwiejsze będzie to, jeśli wydzielimy osobny pokój specjalnie dla niego.

Polecane zabawki dla najmłodszych

Nowoczesne technologie wkradają się w wiele dziedzin życia. Obserwuje się to również na przykładzie zabawek dla dzieci. W dawniejszych czasach z przyczyn praktycznych dzieci musiały zadowalać się prostymi zabawkami, które jednak bardzo dobrze działały na ich wyobraźnię i kreatywność. Obecnie często można usłyszeć opinie, że obecnie produkowane zabawki nie rozwijają, gdyż dziecko wszystko ma podane niejako „na tacy” i nie musi samo niczego wymyślać. Na szczęście także na dzień dzisiejszy oferowanych jest bardzo dużo zabawek, które tę kreatywność u najmłodszych rozwijają.

Co wziąć pod uwagę kupując zabawki dla dzieci

Kiedy nasze maleństwo pojawia się na świecie, całe nasze życie kręci się wokół tej bezbronnej kruszynki. Nagle orientujemy się, że rzeczy, które kiedyś były dla nas bardzo istotne,obecnie straciły na znaczeniu. Teraz liczą się tylko potrzeby naszego malucha. I tak już zostaje nam do końca życia. Rzecz jasna, w chwili, gdy nasze dziecko dorasta i zaczyna własne życie, duża część zobowiązań z nas spada, ale to wciąż jest nasza kruszynka i zawsze będziemy próbowali wspomóc, tak bardzo, na ile damy radę.
zabawka

Jak bawić, lecz także edukować swoje dziecko?

Nie chcę nic za bardzo sugerować, lecz często rodzice nie zwracają dużej uwagi na rozwój intelektualny swojego dziecka. W końcu jeżeli pragniemy, aby dziecko było inteligentne, nigdy nie miało problemów w życiu, w żadnym razie nie możemy uważać, że i tak dziecko będzie sobie radzić. Naturalnie są te kwestie, na które absolutnie każdy rodzic powinien zwracać szczególną uwagę. Pozwól zatem, iż pomogę Ci ze wszystkim.
łóżeczko

Łóżeczka dziecięce oferowane w sprzedaży mają rozmaite wymiary i robione są z różnych materiałów

Narodziny malucha to niezwykle istotny moment w życiu rodziców, którzy niecierpliwie wyczekują potomka. Szczególnie jeżeli jest to pierwsze dziecko, rodzice starają się należycie przeanalizować jakie meble i akcesoria okażą się niezbędne do prawidłowej pielęgnacji i ochrony malucha.
Niemowlę

Niezbędne ciuszki oraz wyposażenie dla każdego niemowlaka

Zorganizowanie wyprawki dla niemowlaka nie jest takie proste, ponieważ jest naprawdę masa rzeczy, jakie w takiej wyprawce powinny się odnaleźć. Niemowlęta są w stu procentach zależne od rodziców, oprócz ciuszków, pieluszek czy też właściwych zabawek w wyprawce powinny znaleźć się przeróżne łagodne kosmetyki pielęgnacyjne przeznaczone dla niemowląt, mało tego gdy na świat ma przyjść nowy członek rodziny potrzebny jest zakup łóżeczka albo wózka.
zabawa

Nowości na swojskim rynku upominków dla maluchów

Przesyt na rynku gadżetów dla najmłodszych nie dziwi nikogo, ponieważ dziś wszędzie można dostać wymyślne gadżety dla naszych dzieci – do kupienia są one już w małych sklepach.
Gry planszowe, planszoweczki

Gry planszowe dla młodzieży

Planszówki, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w najmłodszych pasję i ciekawość światem, w którym żyją. Gry planszowe to wymarzone urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabawy rozpoczyna się przygoda z nauką wielu maluchów. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się planszówkom uważniej, ponieważ są one wspaniałym podarunkiem na każdą okazję - wiele przyjemności mogą dostarczyć teraz atrakcyjne gry planszowe.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Rodzicielstwo to nie igraszka. Schody pojawiają się na wielu etapach rozwoju malucha – dotyczą tego, czym karmić, dobierać ubrania i jak rozwijać. Dużo mam i ojców też nie wie, jakie zabawki przypadną do gustu pociesze. Zacznę od zabawek dla nieco starszych pociech. Oto lalki monster high.