Huśtawki
pokój dziecięcy

Spodziewasz się dziecka? Dowiedz się, co powinieneś kupić do pokoju maluszka

Oczekiwanie na maluszka to czas pełen radości, lecz i potrzeba poczynienia odpowiednich przygotowań, by nowy członek naszej rodziny miał wszystko, co potrzeba do opieki nad nim. Poza ubrankami, kosmetykami dla niemowląt, butelkami i pieluszkami wymagane jest również urządzenie pokoju dla naszej pociechy. Co powinno w nim stanąć, aby niczego nam nie zabrakło?
Zjeżdżalnia dla dzieci

Kupujesz dom. Zadbaj o plac zabaw dla swego dziecka!

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to część z nas przeżywało swój okres dzieciństwa, osiedlowe place zabaw dla dzieci były nikomu nieznane. Owszem, w dużych miastach zdarzały się obszary, z huśtawkami i ślizgawkami, lecz często urządzenia te były popsute, a piaskownica, będąca głównym punktem tego typu miejsc, była niestety pełna śmieci i nieczystości.
place zabaw

Place zabaw - świetna alternatywa dla komputera bądż telewizora

Teraz coraz mocniej eksponuje się istotność energicznego sposobu życia.
huśtawka podwójna

Niejeden rodzic chce, aby jego maleństwo było uśmiechnięte - pragnie więc spełniać różne jego marzenia

W obecnych czasach znacznie łatwiej jest spełniać prośby naszych pociech, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, gdy nasi rodzice byli mali i z powodu socjalizmu nie było niczego w sklepach.


Niejeden rodzic chce, aby jego maleństwo było uśmiechnięte - pragnie więc spełniać różne jego marzenia

W przeszłości maluchy były zmuszone samodzielnie wymyślać sobie zabawy, które wymagały większej wyobraźni, ponieważ nie mogły kupić w sklepach pięknych lalek albo kolejki elektrycznej.
na placu zabaw

Gotowe elementy na plac zabaw prezentowane w znanych marketach budowlanych jako alternetywa dla rodziców chcących szybko zbudować plac zabaw.

Przydomowy ogródek to nie tylko kwiaty i drzewa, lecz też teren wypoczynku oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętając o najmłodszych domownikach, nalezy na posiadanym fragmencie zieleni stworzyć kąt do zabawy. Ogród w oczach potomka to nie tylko miejsce do zabawy, lecz również obszar, w którym może poznać przyrodę, cieszyć się przestrzenią i swobodą.