Pamiątki ze uroczystości weselnej kuzyna

Zakres usług fotograficznych jaki świadczą zakłady fotograficzne jest obecnie niezmiernie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych kobietom brzemiennym, poprzez zdjęcia noworodków, chrzciny, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych świąt rodzinnych. Pragnęłabym jednak w tym momencie skoncentrować się konkretnie na fotografiach wykonywanych przy sposobności tak ważnego wydarzenia jak ślub.

zdjęcie pary młodej
Sama jakiś czas temu miałam możność być na ślubie mojej kuzynki i obserwować proces tworzenia zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Muszę przyznać iż wynajęty fotograf Ravami okazał się być prawdziwym profesjonalistą! Na początek zaproponował młodym tzw.

Ta ważna strona (https://lederzentrum.pl/narzedzia/) jest przyszykowana dla sympatyków tej tematyki. Jeżeli zaliczasz się do nich, to kliknij na ten odnośnik!

sesję narzeczeńską (zupełna dla mnie nowość!) na której narzeczeni mieli sposobność zaznajomić się z fotografikiem, powiedzieć mu o swoich pomysłach, zaznajomić się z jego radami, nieco oswoić się z obiektywem aparatu oraz poznać możliwości wytypowanego fachowca. Zdjęcia z tej sesji wykorzystano przy drukowaniu kartek z podziękowaniami dla gości. Plenerowe sesje komunijne są równie zjawiskowe.

komunia
Gdy już nastał czekany dzień zaślubin Pan fotografik towarzyszył państwu młodym już w czasie przygotowań do uroczystości, z czego potem powstał doskonały fotoreportaż. Trzeba przyznać iż podczas uroczystości kościelnych rzeczony pan fotograf wykonywał niezmiernie dyskretnie, z dużą kulturą, używał specjalistycznych obiektywów do wykonywania zdjęć z dużej odległości aby nie zakłócać obrzędu. Pomimo dużej odległości zdjęcia okazały się być perfekcyjnej jakości. Równie perfekcyjne okazały się ujęcia z uroczystości weselnej. Pan fotograf zrobił setki zdjęć do wyboru, które młodzi dostali w bardzo atrakcyjnej formie tzw. foto książki a także rzecz jasna w formie elektronicznej. Nadzwyczaj byli młodzi usatysfakcjonowani z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych plenerowych. Obydwoje kochają góry, więc na sesję plenerową zabrali swego fotografika w góry. Przepięknie wyszli na tle górskich pejzaży a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Aktualnie umawiają się na sesję "z brzuszkiem" gdyż kuzynka jest już w szóstym miesiącu ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić trochę czasu aby odkryć zdolnego fotografika albowiem z usług jego może nam przyjść jeszcze nie jeden raz korzystać.
16-11-2023