Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

O jakich zabawkach snują marzenia aktualnie małe dziewczynki?

Zabawki są dobrym wyjściem na zajmowanie czasu malucha. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być jedynie rzeczą – okazuje się być kreującą kreatywność, zainteresowania oraz inteligencję naszego dziecka. Dodatkowo ma duży wpływ na charakter i kształtuje wyczucie piękna. Najważniejsze zadanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w młodej osobie poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi i dbałości o swoje rzeczy.
lalka
Wybór odpowiedniej lalki jest więc poważną decyzją. Trudnym zadaniem staje się połączenie swoich własnych chęci podczas kupna zabawki z chęciami które wyraża dziecko. Klasyczna Barbie może okazać się dla dla dzisiejszych dzieci towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność można wymienić kilka rodzajów lalek, którymi dziewczynki ostatnio bawią się najchętniej.

Monster High
Niezwykle popularne okazują się w ostatnich latach lalki z kolekcji Monster High. Są to lalki nieco odmienne przez ich niecodzienną charakteryzację. Lalki są postaciami wykreowanymi według kultowych postaci grozy takich jak Dracula, Mumia oraz wilkołaki. Seria to historia o lalkach, będącymi przyjaciółkami z liceum. Każda z lalek posiada ulubione zainteresowania i ulubiony szkolny przedmiot, więc każda osoba ma szansę wybrać swoją ulubioną postać. Lalki te dają możliwość naszemu maluchowi w wyzbyciu się niepotrzebnych lęków, które związane zostały z upiornymi postaciami. Jedną z wyjątkowo lubianych postaci wspólnoty Monster High (Mattel) stała się Skelita Calaveras – zabawka, której ulubionym przedmiotem jest dziennik w którym wszystko notuje. Jest ona najczęściej z dzienniczkiem i piórem, co sprawia, że Twoje dziecko również ma możliwość zajmować się notowaniem a przy okazji rozwijaniem nauki pisania. Cała nazwa artykułu to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna lalka wśród straszącej linii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to zabawka o nazwie Rochelle Goyle – upiorna podróżniczka mająca w zestawie dziennik oraz strój podróżny.


Inne artykuły

Rozwój pociechy – jakie gadżety najlepiej kupić?

zabawki dla dziecki
Każda mama pragnie dać swojemu synkowi lub córce wszystko to, co tylko najlepsze. To właśnie z tego powodu skrupulatnie wybierane są zabawki. Niezależnie od tego, jakie zabawki dla dziecka zamierzamy kupić, zawsze należy pamiętać zwłaszcza o tym, aby były one adekwatne do tego, ile lat ma i możliwości rozwojowych. Tylko wtedy jest cień szansy na to, że dziecko zabawką będzie się chętnie bawić, a ona sama będzie wywierać korzystny wpływ na jego rozwój.

Dla rodziców preferujących jednak klasyczny wizerunek zabawek polecana jest lalka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born - Nappy Time 817773 (więcej: Lalka Bobas My Little Baby Born - Nappy Time 817773 od Zapf Creation). Jest to laleczka bobas, która mówi i porusza nóżkami. Zabawa z nią to jak opieka nad niemowlakiem - trzeba wymieniać jej pieluszkę oraz dawać jedzonko, ponieważ w innym przypadku laleczka płacze.
07-05-2018