Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

O jakich zabawkach snują marzenia aktualnie małe dziewczynki?

Zabawki są dobrym wyjściem na zajmowanie czasu malucha. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być jedynie rzeczą – okazuje się być kreującą kreatywność, zainteresowania oraz inteligencję naszego dziecka. Dodatkowo ma duży wpływ na charakter i kształtuje wyczucie piękna. Najważniejsze zadanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w młodej osobie poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi i dbałości o swoje rzeczy.
lalka
Wybór odpowiedniej lalki jest więc poważną decyzją. Trudnym zadaniem staje się połączenie swoich własnych chęci podczas kupna zabawki z chęciami które wyraża dziecko. Klasyczna Barbie może okazać się dla dla dzisiejszych dzieci towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność można wymienić kilka rodzajów lalek, którymi dziewczynki ostatnio bawią się najchętniej.

Monster High
Niezwykle popularne okazują się w ostatnich latach lalki z kolekcji Monster High. Są to lalki nieco odmienne przez ich niecodzienną charakteryzację. Lalki są postaciami wykreowanymi według kultowych postaci grozy takich jak Dracula, Mumia oraz wilkołaki. Seria to historia o lalkach, będącymi przyjaciółkami z liceum. Każda z lalek posiada ulubione zainteresowania i ulubiony szkolny przedmiot, więc każda osoba ma szansę wybrać swoją ulubioną postać. Lalki te dają możliwość naszemu maluchowi w wyzbyciu się niepotrzebnych lęków, które związane zostały z upiornymi postaciami. Jedną z wyjątkowo lubianych postaci wspólnoty Monster High (Mattel) stała się Skelita Calaveras – zabawka, której ulubionym przedmiotem jest dziennik w którym wszystko notuje. Jest ona najczęściej z dzienniczkiem i piórem, co sprawia, że Twoje dziecko również ma możliwość zajmować się notowaniem a przy okazji rozwijaniem nauki pisania. Cała nazwa artykułu to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna lalka wśród straszącej linii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to zabawka o nazwie Rochelle Goyle – upiorna podróżniczka mająca w zestawie dziennik oraz strój podróżny.


Inne artykuły

Edukacyjne malowanki dla najmłodszych

Kredki, przybory szkolne
Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą zabawy. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech odpowiednia, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.

Dla rodziców preferujących jednak klasyczny wizerunek zabawek polecana jest lalka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born - Nappy Time 817773 (więcej: Lalka Bobas My Little Baby Born - Nappy Time 817773 od Zapf Creation). Jest to laleczka bobas, która mówi i porusza nóżkami. Zabawa z nią to jak opieka nad niemowlakiem - trzeba wymieniać jej pieluszkę oraz dawać jedzonko, ponieważ w innym przypadku laleczka płacze.
07-05-2018