Telefon
Notebook z serii Dell Latitude

Kupno telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Przy dzisiejszym stopniu rozwinięcia technologii nie dziwi nikogo fakt, że coraz więcej osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w dłoni telefon. Zwłaszcza, że teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną spódnicę.
pokrowiec Huawei P8 Lite

Parę przydatnych wskazówek dla osób które chcą ochronić swój nowy smartfon przed różnymi uszkodzeniami.

Chyba każdy wyciągając kupiony przed chwilą telefon z pudełka będzie się cieszył z jego wyglądu. Jeśli jednak o ten wygląd odpowiednio się nie zadba, to dość szybko sprzęt może się ubrudzić czy nawet dość poważnie uszkodzić.
Smartfon

Smartfon to idealny pomysł na upominek dla bliskiej osoby, nie zastanawiaj się dłużej i już teraz postaw na zakup tego urządzenia

Na obecną chwilę można odnotować, iż technika rozwija się w ekspresowym tempie. Jeszcze kilkanaście lat temu żaden człowiek nie myślał, że telefon może służyć do czegoś innego, aniżeli tylko do dzwonienia i słania wiadomości SMS.
samsung

Samsung to naprawdę świetna firma!

Samsung to teraz jedna z większych firm na kuli ziemskiej. Niestety mieszkańcy Polski mogą no przynajmniej na ten moment wyłącznie zazdrościć Koreańczykom. Choć nie należy popadać w marazm, ciągle mamy ogromne szanse na to, aby nareszcie być bogatym państwem, w którym produkuje się nowoczesne technologie, na miarę samsung galaxy tab 3 10 1 3g 16gb gt p5200zwaxeo - świetny sprzęt, z pewnością fanom dobrej elektroniki nawet nie trzeba wspominać, że Samsung charakteryzuje się w każdym przypadku rewelacyjną jakością wykonania. Co jest w sumie najbardziej kapitalne w Samsungach?
Translatica 7 Office Comfort

Czym charakteryzują się najczęściej kupowane modele smartfonów, czego będzie się oczekiwać od telefonów biznesowych i dla seniorów.

Obecnie praktycznie każdy z dorosłych i nawet większość dzieci ma przy sobie telefon komórkowy. Pozwala on nie tylko na możliwość kontaktu, to znaczy wysyłania smsów lub dzwonienia.
telefon

Dodatki do komórek

Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa sprawniej i dłużej możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego.
samsung note

Nowoczesne telefony gwarancją wysokiej jakości

Rozwój nowoczesnych technologii nieustannie dostarcza nam wysokiej jakości sprzętów elektronicznych, które wiele osób wykorzystuje na co dzień, w domu i w pracy. Współcześnie na rynku kupimy nowoczesne telewizory, komputery, tablety i podobne urządzenia, jednak najbardziej popularne są niewątpliwie telefony. Ich najnowsze modele, takie jak Samsung Note 3 mogą bez problemu zastąpić nam kilka innych urządzeń, dlatego życie staje się dzięki nim znacznie prostsze.
telefony komórkowe

Rankingi i testy gadżetów elektronicznych - Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70

Co rusz dochodzą do nas nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam bliskie, ale niektóre faktycznie warto przetestować, by sprawdzić czy mogą ułatwić nam życie i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw z łatwością będzie można przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. Pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70, testując ich kluczowe zalety.
siemens

Jak funkcjonuje centrala telefoniczna? Z jakich podzespołów jest złożona?

Istnieje wiele sprzętów, jakich nie widzimy na co dzień, a pełnią one istotną rolę. Działają one poniekąd "w tle" zapewniając bezproblemową pracę różnym urządzeniom.
telefon

W jaki sposób ochronić swój telefon przez uszkodzeniem? Niezbędnego akcesoria dla każdego, kto ma nowoczesnego smartfona

Telefony komórkowe są prawie nieodłącznym atrybutem każdego z nas. Są nam niezbędne nie tylko do wykonywania połączeń, ale również do mnóstwa innych zadań. Jeżeli kupujemy nowy telefon warto dokupić do niego także przydatne akcesoria, które pomogą nam chronić go przed uszkodzeniem.
1 2 3 4