Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Święto
bombka

Coraz bliżej święta

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które przeważnie spędzamy w gronie bliskich nam osób. To jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu półmroku, w chwili, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy uwielbiają oczekiwać tej chwili, co chwilę podbiegając do okna i wypatrując jej.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.
Czerwony kwiat zrobiony z bibuły

Kartki imieninowe, które ucieszą

Wybierając aktualnie prezent dla solenizanta trzeba zdecydować się na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które znaleźć można w sklepach papierniczych już aktualnie. Właściwie dopracowane, kolorowe, matowe, błyszczące, w rozmaitych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących swoje święto to znakomite rozwiązanie szczególnie dla osób, pragnących uczcić ten dzień oraz złożyć życzenia. Jeśli nie ma możliwości dać osobiście kwiatów, jest to doskonałe wyjście.
pierwsza komunia święta

Pierwsza Komunia Święta

Uroczystości religijnych nie trzeba lekceważyć w obecnych, wydawałoby się bardziej świeckich czasach. Warto nieustannie pamiętać, że komunia to moment niezwykle kluczowy w życiu, do którego trzeba się wcześniej świetnie przygotować, nie jedynie duchowo, ale również pod względem strojubądź wyglądu. W dwudziestym pierwszym wieku należy bowiem mocno zatroszczyć się o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju chrześcijańskiego święta. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych wyborów, co do kupna wianków komunijnych zabiera istotny czas, który wielu osobom przecieka niezwykle prędko przez palce.