Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Angielski
nauka czytania

Skuteczne czytanie w języku angielskim – praktyczne porady

Istnieje dużo sposobów, dzięki którym możemy zwiększyć efektywność naszego czytania w języku angielskim. Niżej odkryjecie najciekawsze z nich.


Skuteczne czytanie w języku angielskim – praktyczne porady

Miej zawsze przy sobie słownik polsko-angielski.
angielski dla firm wrocław

Dzisiaj potrzebna znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia

Osoby które pragną coś zdobyć, muszą pracować nad sobą, kształtować się i cały czas się uczyć. Język angielski jest internacjonalnym językiem, co znaczy, że świetnie jest znać ten język na godziwym poziomie.
dzieci w szkole

Dlaczego naukę języków obcych warto zacząć jak najwcześniej - garść praktycznych uwag dla rodziców

Dzieci chętnie poznają świat i uwielbiają zdobywać kompletnie nowe umiejętności: naprawdę przyjemna jazda na rowerze na pewno jest tak samo lub nawet bardziej kusząca aniżeli pływanie. Niektórzy rodzice, a zwłaszcza ci, którzy ze zdwojoną siłą troszczą się o prawidłowy rozwój swych córek, często zapisują pociechy na różne zajęcia. Za niektóre trzeba zapłacić, a pozostałe są darmowe. Niekiedy opiekunowie twierdzą, że zabieranie dzieci na pozaszkolne zajęcia jest równoznaczne z zabieraniem im dzieciństwa, lecz psychologowie nie zawsze podzielają taką opinię.
angielski dla dzieci pruszków

Dlaczego edukacja językowa najmłodszych jest tak ważna? W jakiej sytuacji dziecko najbardziej przyswaja język obcy? Kiedy warto zacząć je nauczać?

Ze względu na program edukacyjny w naszym kraju, dzieci uczą się języków jak idą do szkoły podstawowej, jednakowoż wielu rodziców zapobiegawczo posyła swoje dzieci we wcześniejszym czasie na lekcje angielskiego. Już w okresie przedszkolnym.