Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Angielski
angielski dla firm wrocław

Dzisiaj potrzebna znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia

Osoby które pragną coś zdobyć, muszą pracować nad sobą, rozwijać się i cały czas się uczyć. Język angielski jest międzynarodowym komunikatorem, co oznacza, że wSPAniale jest znać angielski na przyzwoitym poziomie.
dzieci w szkole

Dlaczego naukę języków obcych warto zacząć jak najwcześniej - garść praktycznych uwag dla rodziców

Dzieciaki chętnie poznają świat i lubią zdobywać kompletnie nowe umiejętności: naprawdę przyjemna jazda na rowerze zapewne jest tak samo lub nawet bardziej pociągająca aniżeli pływanie. Co poniektórzy rodzice, a zwłaszcza ci, którzy ze zdwojoną uwagą dbają o jak najlepszy rozwój swych bliźniaków, nierzadko zapisują pociechy na różne zajęcia. Za niektóre trzeba uiścić opłatę, a inne są bezpłatne. Czasami opiekunowie uważają, że zapisywanie dzieciaków na pozaszkolne zajęcia jest równoznaczne z zabieraniem im dzieciństwa, ale psychologowie nie zawsze podzielają taką opinię.
angielski dla dzieci pruszków

Dlaczego edukacja językowa najmłodszych jest tak ważna? W jakiej sytuacji dziecko najbardziej przyswaja język obcy? Kiedy warto zacząć je nauczać?

Z powodu programu edukacyjnego w Polsce, dzieci uczą się języków jak idą do szkoły podstawowej, jednak wielu rodziców zapobiegawczo wysyła swoje maluchy we wcześniejszym czasie na lekcje angielskiego. Już w okresie przedszkolnym.
nauka czytania

Skuteczne czytanie w języku angielskim – praktyczne porady

Jest mnóstwo metod, dzięki którym można podnieść skuteczność naszego czytania po angielsku. Poniżej znajdziecie ciekawsze z nich.


Skuteczne czytanie w języku angielskim – praktyczne porady

Zawsze miej przy sobie słownik polsko-angielski.