Zwierzęta
dziecko

W jakich miejscach najlepiej spędzać dzieciństwo?

Odwieczny dylemat: gdzie spędzanie dzieciństwa jest lepsze? W klimacie miejskim czy może wiejskim? Dla dziecka chyba nie ma różnicy, bo przyjmuje wszystko, takim jakie jest, nie myśląc nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który dbać musi o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapytajmy więc rodziców o tę sprawę, dajmy głos tym, którzy chwalą miejski klimat oraz tym, którzy są przekonani, że jak dzieciństwo to muszą być wiejskie klimaty.
mały York

Czy warto kupować akcesoria dla psów za pośrednictwem sieci internetowej?

Prawie duża część z nas posiada bądź chce posiadać psa. Jest to bowiem nasz kompan na dobre i złe moment naszego życia. Kiedy po męczącym dniu pełnienia naszych obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia, w naszym mieszkaniu wita nas rozweselony pies, w wielu przypadkach szeroko się uśmiechamy.
Akwarium

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Dziesiątki opiekunów nie wie, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzę domowe. Czy jest to godny polecenia pomysł? Czy mądrze jest kupić dziecku zwierzę? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i które zwierzę będzie trafnym wyborem?
fundacja

Proste metody na zmniejszenie cierpienia zwierzaków

Kiedy zauważamy zwierzęta uwięzione w makabrycznych warunkach, przemieszczane parędziesiąt godzin w mrozie czy upale, wyczekujące na swoją śmierć, czujemy bezsilność.


Proste metody na zmniejszenie cierpienia zwierzaków

Chociaż sprawa może wydawać się beznadziejna, istnieją skuteczne metody pomocy cierpiącym istotom wymagające tylko minimalnego zaangażowania z naszej strony, Na pewno nie kupuj skór i futer ani dodatków z nich wykonanych.