Pieluszki
Niemowlak i jego zabawki

Akcesoria konieczne, kiedy na świat ma przyjść niemowlę

Gdy pojawia się na świecie dziecko wiadomo, że potrzebujemy całego mnóstwa rzeczy rzeczy, jednak najważniejsze są między innymi pieluszki. Na pierwsze dni najlepsze będą te jednorazowe. Oczywiście są matki, które wolałyby od razu wybrać pieluchy wielorazowe, ale w szpitalu to raczej nie wchodzi w grę. Po przybyciu do domu możemy wybrać pieluszki tetrowe, które znowu powróciły do łask. Większą świadomość ekologiczną młodych rodziców jak i to, że te tetrowe pieluszki po prostu lepiej pasują do niemowlaka, sprawia, że rodzice kupują wspomniane tetrowe pieluszki. Pieluch jednorazowych używają w wyjątkowych okolicznościach.
pieluszki bambusowe

Wysokiej jakości pieluszki bambusowe dla małych dzieci - Zobacz najlepszą ofertę!

Skóra dzieci, w szczególności niemowląt, jest sporo bardziej delikatna niż skóra pełnoletniego człowieka. Wskutek tego wymaga ona specyficznej pielęgnacji. Dbając o naszą pociechę, wskazane jest użyć artykuły pielęgnacyjne dla niemowląt wysokiej jakości. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że odpowiednio dbamy o skórę naszego dziecka, jaka nie będzie narażona na uczulenia, wysypkę czy odparzenia.
Mama z dzieckiem

Nie tylko u dzieci trzeba w odpowiedni sposób troszczyć się o wygląd pupy

Co robić, by nasze maleństwo miało delikatną pupę? Jeśli zostajemy opiekunami, słyszymy sporo cennych porad odnośnie pielęgnowania naszego dziecka, dzięki którym mamy szansę mieć gwarancję, że nie będzie posiadało problemów ze swoją delikatną skórą.
modna dziewczynka

Przeczytaj o tym kiedy i co warto zafundować maluchowi

Który z rodziców nie chce, aby jego dorastające maleństwo wyglądało ładnie? Ubierając niemowlaka, a później coraz większego chłopca robimy zwykle proste błędy, np. kupując sporą ilość zupełnie nieprzydatnych ubrań. Przeczytaj o tym na jakim etapie i co warto kupić dziecku, a czego nie robić mając do ubrania noworodka.
Mama z dzieckiem na placu zabaw

Nie bój się podróżować z maluchem

Rodzice małego dziecka z reguły obawiają się pierwszych dalszych wypadów z bobasem. Zwłaszcza jeśli mają mieć miejsce zimową porą, np. w czasie rodzinnych wyjazdów bożonarodzeniowych. Jeżeli wahamy się czy ze względu na maleństwo nie zrezygnować z urlopu, odpowiedź brzmi: gdy dziecko jest zdrowe – oczywiście, ze tak! Odpocznijmy od codzienności. Poczujemy się szczęśliwsi, a nasza Kruszynka razem z nami.