Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
dodatki komunijne

Odpowiedni ubiór na pierwszą komunię świętą

Już za chwilę wiosna, a co za tym idzie okres wytężonych przygotowań do Pierwszej Komunii. W kościołach w całym kraju będą miały miejsce uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy setek dzieci komunii świętej. Jednak zanim to nastąpi, należy się tej chwili należycie przygotować. I chodzi tu o przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i te przyziemne.
Boże Narodzenie

Romantyczny czas z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z ukochaną osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość , a także okazja do wymarzonego wypoczynku. Jak zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zakłócić tych wyczekiwanych chwil?
bombka

Coraz bliżej święta

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które przeważnie spędzamy w gronie bliskich nam osób. To jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu półmroku, w chwili, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy uwielbiają oczekiwać tej chwili, co chwilę podbiegając do okna i wypatrując jej.
Klocki Lego Hobbit

Kilka uwag na temat obchodzenia świąt Bożego Narodzenia w Polsce

Właśnie minęły - sądem większości z nas - najważniejsze święta w roku. Rzecz jasna ten frazes od czasu do czasu budzi grozę, bo niektórzy z nas czują się troszkę przymuszeni do świętowania. Z tej przyczyny pozwolę sobie na parę uwag, by tą grozę następnym razem nieco obniżyć.
prezent

Poszukujemy interesujących prezentów

Generalnie większym problemem z którym codziennie się spotykamy jest brak pieniędzy. Jednakże nawet jeżeli posiadamy pieniądze, to nierzadko najzwyczajniej w świecie nie mamy pojęcia co zakupić. A więc można zapoznać się w tym tekście z ciekawymi radami na temat szukania prezentów. W szczególności mowa tutaj o upominkach na wyjątkowe okazje.
Gwiazda Betlejemska

Coraz bliżej święta

Boże Narodzenie dla większości osób są bardzo wyczekiwanym okresem w roku. Jest to czas niesamowity i przepełniony miłością. Widzimy się wtedy z całą familią tą bliską, ale też z dawno niewidzianymi krewniakami. Po spożyciu wspólnej wieczerzy nadchodzi moment mocno wyczekiwany, zwłaszcza przez nasze pociechy, czyli upominki. prezenty na święta winny być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Najlepiej, jeśli już wcześniej, sporo wcześniej wymyślimy, co możemy zakupić.
wymarzony prezent dla faceta to komputer pc

Już dziś udaj się na sprawunki Bożonarodzeniowe! Twojego mężczyznę na pewno ucieszy innowacyjny komputer do gier!

Święta Bożonarodzeniowe to dla mnóstwa ludzi czas rodzinnych spotkań oraz odpoczynku. Na nieszczęście każdego roku dla nas jest to także niezwykle stresujący czas, ponieważ na ostatnią chwilę szukamy niespodzianek dla krewnych. W tym sezonie udaj się na zakupy dużo wcześniej, a nie będziesz musiał się martwić.
kolorowe pisanki

O jakich rzeczach przydałoby się nie zapomnieć w czasie przygotowań do Wielkanocy?

Dopiero co mieliśmy Boże Narodzenie , a już teraz niektóre gospodynie domowe myślą o następnych dużych świętach, a mianowicie o Wielkanocy.

Święta Wielkiej Nocy to dla katolików najbardziej znaczące i najradośniejsze święto w roku. Wspominane jest dla upamiętnienia męki pańskiej i zmartwychwstania Jezusa w 3 dniu. Czas Wielkanocy jest ruchomy, odbywają się one niezmiennie w trzecią niedzielę po początkowej pełni księżyca. Od terminu tej pełni zależnych jest wiele innych katolickich świat ruchomych.
Mikołaj wręczający prezent

Kreatywna kolekcja dekoracji i mebli - ozdoby na święta

Zbliża się jesień, ani się obejrzymy a zacznie się okres zimowy a na ziemię spadnie pierwszy śnieg. Okres zimowy nierzadko kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, z rodzinną aurą przy wieczornej wigilijnej wieczerzy, podarunkami i choinką. W tym czasie każdy z nas wysuwa z dna pudeł znajdujących się na strychu przepiękne świąteczne ozdoby, które przywodzą na myśl bajeczną atmosferę panującą podczas świąt. Mnogość z nas udaje się także do galerii handlowych oraz sklepów w celu poszukiwania nowych ozdób świątecznych.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Świąteczne inspiracje

Nadchodzi miły okres świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe pojawiają się na budynkach i w galeriach handlowych. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Warto już teraz wymyślić, co dać najbliższym pod choinkę. W artykule dowiecie się, że czasami niestandardowe rozwiązania mogą być najlepsze.
1 2