Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Ozdoby
kamienie szlachetne

Które minerały kupować?

Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i doceniane w obrębie całego świata od wieków. Z początku ich wartość upatrywano jedynie w kwestiach estetycznych, a więc kształcie kryształów i blasku. Te cechy też miały wpływ na to, że z kamieni tego rodzaju zaczęto tworzyć ozdoby. Kamienie te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale także wiele praktycznych właściwości.
bombka

Coraz bliżej święta

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które przeważnie spędzamy w gronie bliskich nam osób. To jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu półmroku, w chwili, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy uwielbiają oczekiwać tej chwili, co chwilę podbiegając do okna i wypatrując jej.
kartki okolicznościowe

Scrapbooking i Decoupage – tajemnicze, interesujące metody zdobienia


Dziś znanych jest wiele różnych technik, jeśli wykonywanie ozdób i wzornictwa ogólnie.Decoupage, dzięki swoim ogromnym możliwościom i opcjom wpasowywania się w panującą modę, zyskał – jako metoda zdobienia – rzeszę fanek. Metoda ta znana jest też pod nazwą technika serwetkowa. Już długi czas technika ta cieszy się na rynku dużą popularnością, natomiast coraz więcej osób stawia na zaopatrzenie się w tutoriale oraz robienie pięknych, oryginalnych ozdób samodzielnie.
kolorowe pisanki

O jakich rzeczach przydałoby się nie zapomnieć w czasie przygotowań do Wielkanocy?

Dopiero co mieliśmy Boże Narodzenie , a już teraz niektóre gospodynie domowe myślą o następnych dużych świętach, a mianowicie o Wielkanocy.

Święta Wielkiej Nocy to dla katolików najbardziej znaczące i najradośniejsze święto w roku. Wspominane jest dla upamiętnienia męki pańskiej i zmartwychwstania Jezusa w 3 dniu. Czas Wielkanocy jest ruchomy, odbywają się one niezmiennie w trzecią niedzielę po początkowej pełni księżyca. Od terminu tej pełni zależnych jest wiele innych katolickich świat ruchomych.
etui na smartfona

Innowacyjny wygląd telefonu, przyużyciu niewielkich zabiegów

Dzisiaj zasadniczo każda dorosła osoba a także niebywale wiele dzieci ma swój telefon komórkowy. Jest to wynik nadzwyczaj wielkiego, w ostatnich latach, postępu technologicznego. Rozwój ten pozwolił na bardziej sporą dostępność telefonów komórkowych a także zredukowanie ich ceny. Właśnie dzięki temu, że tak prosto nabyć telefon, wielu osób się na niego zdecydowało. Nadzwyczaj wielu ludzi zdecydowało się zmienić telefony stacjonarne właściwie na telefony komórkowe.
Mikołaj wręczający prezent

Kreatywna kolekcja dekoracji i mebli - ozdoby na święta

Zbliża się jesień, ani się obejrzymy a zacznie się okres zimowy a na ziemię spadnie pierwszy śnieg. Okres zimowy nierzadko kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, z rodzinną aurą przy wieczornej wigilijnej wieczerzy, podarunkami i choinką. W tym czasie każdy z nas wysuwa z dna pudeł znajdujących się na strychu przepiękne świąteczne ozdoby, które przywodzą na myśl bajeczną atmosferę panującą podczas świąt. Mnogość z nas udaje się także do galerii handlowych oraz sklepów w celu poszukiwania nowych ozdób świątecznych.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Świąteczne inspiracje

Nadchodzi miły okres świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe pojawiają się na budynkach i w galeriach handlowych. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Warto już teraz wymyślić, co dać najbliższym pod choinkę. W artykule dowiecie się, że czasami niestandardowe rozwiązania mogą być najlepsze.
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta

Na horyzoncie czas świąt

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia jedne z najcudowniejszych świąt w roku. Jest to okres, gdy przeznaczamy więcej czasu swojej rodzinie, bliskim. Zapominamy wówczas na moment o powszednich problemach, krzywdach, urazach. Do tych świąt bardzo długo i bardzo dokładnie się przygotowujemy. Wykonujemy, czy też nabywamy na przykład przeróżne dekoracje bożonarodzeniowe.
Wigilia

Z jakiego rodzaju złota potrafią być wykonane obrączki z brylantami oraz kto za nie powinien zapłacić?

Jeżeli nie masz jeszcze narzeczonej, ale wiesz, iż niedługo powinieneś się zaręczyć, być może powinieneś wiedzieć, o kilku rzeczach. Przykładowo, czy jest dla Twojej osoby wiadome, że to Ty, jako przyszły nowożeniec powinieneś nabyć nie tylko pierścionek zaręczynowy, ale także obrączkę?


Z jakiego rodzaju złota potrafią być wykonane obrączki z brylantami oraz kto za nie powinien zapłacić?

Ten oczywisty dla większej części ludzi fakt, nie zawsze jest wszakże w 100% znany dla przyszłego nowożeńca.
kamienie szlachetne

Akcesoria z minerałów szlachetnych

Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i cenione w obrębie całego świata od wielu stuleci. Z początku ich wartość widziano jedynie w kwestiach estetycznych, czyli kształcie kryształów i blasku. Te cechy też miały wpływ na to, że z kamieni szlachetnych zaczęto tworzyć ozdoby. Kamienie te jednak to nie tylko uroda i blask, ale też sporo przydatnych właściwości.