Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Materiały
zabawki

Postaw na Lego City i ciesz się wysoką jakością zabawek

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już kolejną generację z rzędu. Jedynie wyselekcjonowane specjalnie przez producenta materiały zostały użyte do stworzenia zabawkowych arcydzieł, które będą służyć całe pokolenia! Komplety klocków Lego pasjonują najmłodszych. Najmłodsi będą najszczęśliwsi, gdy właśnie ten zestaw zostanie im wręczony. Zabawki marki Lego uczą i bawią, co jest dla brzdąców szczególnie istotne. Dzieci odkrywają świat z Lego każdego dnia.
Dzieci

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Sprawdź, jakie ubranka są potrzebne

Oczekiwanie, gdy maluszek pojawi się na świecie, to czas wielkich przygotowań. Bobasowi niezbędny jest własny pokój, a już z pewnością łóżeczko, w którym będzie spędzało większą część czasu w pierwszym etapie życia. Poza łóżeczkiem, butelkami, oliwkami, wózkami oraz kocykami kupić należy też ubranka, z jakich część weźmiemy już do szpitala. Co musi mieścić się w takiej wyprawce, aby w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za dodatkowymi śpioszkami albo czapeczką?
bajka

Naprawdę szczęśliwe dziecko, czyli jakie bajki i motywy bajkowe wyróżniają się obecnie pośród dzieci największym uznaniem

Wszyscy z nas będąc dzieckiem oglądał różnorodnej bajki. Współcześnie niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. W dalszym ciągu nasze maluchy bardzo chętnie spędzają czas, podziwiając swych ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki dalej cieszy się popularnością. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym pociechom?