Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Tablet
zabawa

Zabawki na Święta

Niebawem Wigilia, w związku z tym powinno zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym maluchom podaruje dobrotliwy brodacz. Prezent ma być unikatowy i trafiony. W artykule przybliżamy trzy świetne propozycje podarunkowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu dzieciakowi. Każdy z tych towarów silnie rozwija umiejętności dzieciaka oraz oferuje dużo godzin rozrywki.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.

Elektroniczne urządzenia marki Apple

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wytworem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje urządzenia przenośne. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy Apple wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej sprzedaży tabletu tej firmy.

Ipad – przyczyny sukcesu

Mało kto pamięta, że tablet nie był wyjątkowym wynalazkiem marki Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, zdobyło już ugruntowaną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł rewelacyjnej sprzedaży iPada tej firmy.

Ekscytujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.