Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Furby
furby na stole

Znakomita oferta zabawek dla najmłodszych

Furby jako maskotka to pupilek wielu naszych dzieci. Dzieci ochoczo zajmują się tym wyjątkowym zwierzątkiem, gdyż sprawia ono wrażenie prawdziwego. Maskotka ta ma niezwykłe cechy, jakie edukują nasze dziecko właściwych zachowań. Odpowiednie interakcje, które przedstawiane są naszemu malcowi już od początkowych lat życia, dają się zapamiętać. Pozwala to na wpajanie najmłodszym właściwego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.
Zabawka Furby

Furby – kosmaty towarzysz dla Twojego malucha

Rodzina Furbych cieszy się popularnością od 1998 roku, wtedy właśnie w sprzedaży ukazał się pierwotny reprezentant rodziny Furbych. To produkt firmy Hasbro – jednego ze światowych liderów w dziedzinie sprzedaży dziecięcych zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na których zachowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.
furby

Zabawki na topie

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz sprawić przyjemność komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
furby

Furby – zabawka dla każdego dziecka

W dzisiejszych czasach należy zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i silnie postarać się o najdoskonalsze zabawki, takie jak na przykład Furby. Któż nie pamięta choćby z dzieciństwa Furby’ego, jednej z pierwszych w Polsce i za oceanem interaktywnych zabawek? Furby, niezwykle zwierzątko będące w stanie z pociechą konwersować i bawić się, świetnie wpływa na kreatywność i uczy myślenia w nieszablonowy sposób. To właśnie od Furby’ego zaczyna się trening wyobraźni tysięcy dzieci, w szczególności zaś tych, które pragną mieć także prawdziwe zwierzę domowe. Zabawki warto zdecydowanie wybierać rozważnie i starać się, aby nie tylko uszczęśliwiały, ale także rozwijały umiejętności opiekuńcze. Furby bowiem wymaga nie jedynie obserwacji dziecka poprzez zabawy i konwersację, ale też poprzez karmienie. „Przez zabawę do nauki” okazuje się być czymś więcej niż jedynie starym powiedzeniem.