Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
LEGO
zabawki

Postaw na Lego City i ciesz się wysoką jakością zabawek

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już kolejną generację z rzędu. Jedynie wyselekcjonowane specjalnie przez producenta materiały zostały użyte do stworzenia zabawkowych arcydzieł, które będą służyć całe pokolenia! Komplety klocków Lego pasjonują najmłodszych. Najmłodsi będą najszczęśliwsi, gdy właśnie ten zestaw zostanie im wręczony. Zabawki marki Lego uczą i bawią, co jest dla brzdąców szczególnie istotne. Dzieci odkrywają świat z Lego każdego dnia.
Zabawki

Jak ewoluuje firma LEGO.

Ci , którzy urodzili się w latach '80 XX w, na pewno pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia wyłącznie w Pewexach albo za granicą. Niejeden chłopiec marzył o tym, aby rodzina mieszkająca na zachodzie przysłała na urodziny najnowszy zestaw zabawek od Lego.
Lego

Ciężko odszukać malucha, które nie wiedziałoby Lego

Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej największej chyba firmie produkującej najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie miało lub nie pragnęło mieć i się nimi bawić. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać lat trzydziestych dwudziestego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona firma, jaka w ciągu kilku następnych dekad została światowym potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do tego stanu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Rodzicielstwo to nie igraszka. Kłopoty zdarzają się na każdym stopniu w życiu malucha – dotyczą tego, jak odżywiać, w co ubierać i jak uczyć. Spora część rodzicieli również nie wie, jakie zabawki przypadną do gustu pociesze. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych potomków. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.
zabawki

Upominki inne niż wszystkie – jakim sposobem zaskoczyć 7-latka?

Zbliżają się urodzinki twego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć latorośl, które praktycznie wszystko już posiada. Lego, laleczki, domki, układanki, gry… Czy może być jeszcze coś, co sprawi dziecku radość? Tak, podpowiadamy!
klocki Lego Duplo

Lego to świetny upominek na Dzień Dziecka!

Legendarne Lego są bądź co bądź dumą mieszkańców Danii - jednakowoż praktycznie cały ten świat równie przystępnie podchodzi do tej marki. Fakty są takie, że raczej nie ma za wielu równie niezwykłych marek co właśnie Lego!

Jaką zabawkę nabyć dla chłopca?

W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze pociechy interesowały rowerki Smoby i zestawy foremek do robienia babek z piasku. Dzieci rosną, a razem z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące prezentów. W tym artykule przyjrzyjmy się modnym zabawkom dla chłopców, bo w epoce królujących gier komputerowych trzeba zaproponować im coś naprawdę interesującego, by odgonić ich od komputerów i playstation.

Zestawy Lego i nie tylko

Klocki Lego od dekad obecne na rynku europejskim i światowym wciąż w dzieciach pasję i zainteresowanie światem, w którym żyją. Wpływają świetnie na zdolności twórcze i uczą myślenia w nieszablonowy sposób. To właśnie od klocków Lego rozpoczyna się trening wyobraźni tysięcy dzieci, w szczególności zaś chłopców. Zabawki dla chłopców potrzeba koniecznie nabywać z rozwagą, nawetw wypadku klocków Lego. Nieprzemyślane niespodzianki mogą pogorszyć nastrój, zamiast rozweselić dziecko.
Klocki Lego

Coś dla dzieciaków

Jeszcze, kiedy pokolenie urodzone w latach 80 pomyślało o klockach, to miało na myśli wielkie klocki, a nie klocki lego. Chociaż bywało, że niektóre dzieci miały takie klocki, nie ma, co wymyślać, bo był to szczyt pragnień niejednego szkraba. Dziś firma ta rozpowszechniła tak wiele różnego rodzaju kompletów, że trudno się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo te osoby, które na bieżąco spoglądają na losy klocków lego dobrze wiedzą, jakie zestawy są wypuszczane na rynek.
furby

Furby – zabawka dla każdego dziecka

W dzisiejszych czasach należy zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i silnie postarać się o najdoskonalsze zabawki, takie jak na przykład Furby. Któż nie pamięta choćby z dzieciństwa Furby’ego, jednej z pierwszych w Polsce i za oceanem interaktywnych zabawek? Furby, niezwykle zwierzątko będące w stanie z pociechą konwersować i bawić się, świetnie wpływa na kreatywność i uczy myślenia w nieszablonowy sposób. To właśnie od Furby’ego zaczyna się trening wyobraźni tysięcy dzieci, w szczególności zaś tych, które pragną mieć także prawdziwe zwierzę domowe. Zabawki warto zdecydowanie wybierać rozważnie i starać się, aby nie tylko uszczęśliwiały, ale także rozwijały umiejętności opiekuńcze. Furby bowiem wymaga nie jedynie obserwacji dziecka poprzez zabawy i konwersację, ale też poprzez karmienie. „Przez zabawę do nauki” okazuje się być czymś więcej niż jedynie starym powiedzeniem.