Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
IT
laptop i notatki

Etui na telefon - fantastyczny sposób na ochronę Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami

Niedawno obchodziły czterdziestą trzecią rocznicę urodzin i chociaż to dość „młody” wynalazek, zdążył już zmienić nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność.

Elektroniczne urządzenia marki Apple

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wytworem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje urządzenia przenośne. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy Apple wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej sprzedaży tabletu tej firmy.

Ipad – przyczyny sukcesu

Mało kto pamięta, że tablet nie był wyjątkowym wynalazkiem marki Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, zdobyło już ugruntowaną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł rewelacyjnej sprzedaży iPada tej firmy.