Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
IT

Ipad – przyczyny sukcesu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wytworem firmy Apple. Parę bitych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft stworzył swoje urządzenia przenośne. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł późniejszej znakomitej sprzedaży tabletu tej produkcji.

Elektroniczne urządzenia marki Apple

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wytworem marki Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft zaprezentował światu swoje maszyny. Jak wiadomo, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Gdy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej sprzedaży tabletu tej firmy.
laptop i notatki

Etui na telefon - fantastyczny sposób na ochronę Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami

Nie tak dawno temu obchodziły swoje czterdzieste trzecie urodziny i chociaż to dosyć „młody” wynalazek, udało mu się już zrewolucjonizować nie tylko rynek, ale również całą naszą rzeczywistość.