Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Dzieci
kielich komunijny

Nasze dziecko przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia to na pewno pierwsze tak duże i doniosłe zdarzenie w życiu naszego dziecka. Jest to dla niego wielkie przeżycie duchowe. Ale to też niezmiernie wesoły dzień, w którym nasza pociecha znajduje się w centrum uwagi. Warto zrobić wszystko co tylko możemy, by uczynić tę chwilę godną zapamiętania.
furby

Najchętniej wybierane zabawki w doskonałej cenie

Wypróbowana przez gros opiekunów i ich pociechy marka Smoby może zaproponować szczególnie rozbudowaną bazę ofert. Jedną z nich, tak niesamowicie rekomendowaną opcją może być znakomicie przygotowany, wspaniały i wyjątkowo przestronny domek do zabawy dla najmłodszych. Najmłodsi szczególnie chętnie odkrywają zakamarki wszystkich pokojów i z dużą dokładnością przyglądają się funkcjonowaniu domu. Dzieci zauważają niemało podobieństw do ich domu oraz starają się wprowadzać w życie dostrzeżone prawidłowości i reguły, co z radością obserwują ich rodzice.
pływanie

Na basenie z dziećmi

Coraz częściej wybieramy się pierwszy raz na basen z dzieckiem, które ma zaledwie kilka miesięcy. Średnio do 6-8 miesiąca życia utrzymuje się odruch z życia płodowego, który objawia się tym, że dzieci nie boją się wody i nie otwierają ust, kiedy zanurzają się. Najmłodszymi „pływakami” mogą być dzieci dwumiesięczne. Nauka pływania nie zawsze jednak jest taka prosta, gdyż jest to sprawa indywidualna dziecka. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt do nauki pływania, który zachęci malucha do spędzania czasu na basenie.
Zwróć uwagę, czym bawi się Twoje dziecko

Niesamowite samochodziki Hot Wheels

W dwudziestym pierwszym wieku trzeba okazać wyraźnie dziecku, to jak bardzo się je kocha i zapewnić swoim dzieciom wszystko, co tylko dla nich najwłaściwsze. W takiej sytuacji należy mocno postarać się o najlepsze zabawki. Świetnym posunięciem może okazać się nabycie popularnych i docenianych przez sporą liczbę dzieci zabawek, które od dziesiątek lat utrzymują się w czołówce pożądanych przez dzieci zabawek. Sprawdzonym wyborem dla chłopców będzie tu marka Hot wheels. Firma ta od wielu lat robi samochodziki dla dzieci.
Niemowlak

Jakiego rodzaju rzeczy powinno się kupować dla niemowlaka?

Nadejście na świat potomstwa to z pewnością niezmiernie wyczekiwana chwila każdego rodzica. Kiedy po trudnym okresie ciąży wreszcie możemy powitać naszego potomka to w wielu przypadkach promieniujemy wielką radością. Z tą chwilą jesteśmy zobowiązani pomimo tego stać się w wyższym stopniu sumienni oraz rozważni, aby zapewnić naszemu dziecku stosowne środowisko wzrostu.
meble dziecięce

Dobranie umeblowania dla dzieci w żłobkach

Uruchomienie przedszkola to poważne zadanie, choć mogłoby zdawać się sprawą prostą. W końcu wystarczy tylko mieć dobry kontakt z dziećmi i mieć dobre pomieszczenie na placówkę. Niestety zanim otworzymy przedszkole szykuje się ogrom papierkowej roboty do załatwienia, a pomieszczenia muszą być dostosowane do odgórnie nałożonych wymogów.
kościół

Bluza pochodząca z animacji Cars/Auta - a więc, coś dla każdziutkiego młodego fana samochodzików!

Bluza jest to element garderoby, który to winien się znaleźć wewnątrz każdej, ale to każdziutkiej szafie - nie jedynie dziecięcej, ale i u persony dorosłej, nie zależnie od posiadanej płci.

Jakim sposobem kupować zabawki, aby były one odpowiednio dobrane

Jak kupować zabawki, żeby były one w pełni bezpieczne. Zabawki dla dzieci pozwalają na szczęśliwe przeżycie dziecięcych lat. Rodzice robią zatem bardzo dużo, aby zagwarantować swym pociechom zabawki, które będą je uczyć oraz takie, które zapewnią mnóstwo niezapomnianych emocji.
zabawki konstrukcyjne

Akcesoria dla naszych pociech

Jakiekolwiek zabawki, jakie przenikają na rynek w państwach Unii Europejskiej, muszą spełniać dobre standardy bezpieczeństwa. Zabawki są potrzebne każdemu dziecku, albowiem kształtują, bawią, kształcą.
dziecko

Różne rodzaje zabawek

Różne zabawki są czymś, co dla malucha jest najbardziej cenną rzeczą na świecie. Dzięki nim czas dziecięcy upływa pod znakiem radości, która musi być zapewniona przez każdego z rodziców. Zabawki fisher price to wedle wielu ekspertów, zabawki, które będą w stanie zapewnić każdemu dziecku wiele szczęścia. Trzeba sobie zatem zadać trud, aby je zakupić. Niestety gro rodziców niejednokrotnie dokonują błędnych wyborów, jeśli chodzi o kupno zabawek dla dziecka. Często nabywają takie, które mają je ciekawić na tyle, ażeby mieć wolny czas dla siebie. Dlatego dziecko bardzo często otrzymuje gry komputerowe, które bywają dla niego sporym zagrożeniem.