Xbox

Czemu warto zainwestować w konsolę?

Jak powszechnie wiadomo, szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co naturalnie jest świetną wiadomością dla każdego miłośnika takich właśnie rzeczy. W końcu dzięki czemuś takiemu absolutnie za każdym razem uda nam się znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych oczekiwań i pozwolą nam na rzeczywiście najlepszy poziom rozrywki.
włączona konsola xbox

Zobacz co nowego proponują producenci konsol

Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier ujrzały światło dzienne już prawie dziesięć lat temu. Pierwszy Xbox 360 został wyprodukowany osiem lat temu, odpowiednik marki sony – PlayStation 3 został wyprodukowany niedługo później. Pomimo różnic w technologii na korzyść PlayStation oba urządzenia mają wielu oddanych fanów. W tym roku obaj producenci wypuścili na rynek kolejną generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One.
gry

Gry na konsole dostarczają fantastyczną zabawę

Obecnie jest dużo rozmaitych konsoli, jakie dają możliwość grać w różne gry. Dotychczas tak naprawdę komputer był jedynym urządzeniem do takich czynności. Lecz od momentu, kiedy pojawiło się Play Station, coraz więcej osób zdecydowało się pozyskać to urządzenie i właśnie w taki sposób dawać sobie bardzo dużo rozrywki.
lara croft - nowa odsłona

Jakie tak naprawdę są najbardziej poważne zalety konsol

Dzisiaj przeciętny osobnik ma do wyboru dużo najróżniejszych rozrywek. Jednakże jedną z najbardziej atrakcyjnych jest z całą pewnością granie na konsolach. Przecież takie gry jak np. GTA to coś niesamowitego. Gdy możemy nareszcie znaleźć odrobinę czasu, nie powinniśmy szukać innych rozrywek. Oczywiście nie można przesadzać, lecz w zasadzie to jest tak, iż konsole to strzał w dziesiątkę.
Niezbędne dla PS4

Niesamowicie rośnie popularność konsol!

Polska jest takim krajem, w którym zasadniczo konsole, wbrew pozorom, nie są tak mocno popularne. A przynajmniej w porównaniu do Anglii, Japonii czy USA. Najbardziej istotna przyczyna "niechęci" sporej części naszego społeczeństwa do konsol do gier to oczywiście niedobór środków finansowych.

Konsole i gry na Playstation

Dziś popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.