Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl
Telefony
Samsung GALAXY S 4

Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Od kilkunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów między ludźmi, bo mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi ludźmi.
Samsung GALAXY S 4

Co warto wiedzieć o programach mobilnych?

Współczesne aparaty telefoniczne oferują zwykle mnóstwo programów, które są dostępne w standardzie, jednakże warto używać tych, które są sprzedawane w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są znacznie narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najważniejszym mankamentem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i sprzedawać oprogramowanie.
komórka

Tworzenie aplikacji mobilnych. Co trzeba wiedzieć na ten temat? Czemu to jeden z lepszych rynków?

To można już powiedzieć z przekonaniem – nadchodzi czas dominacji sprzętów mobilnych. Odkąd w sprzedaży pojawił się smartfon, świat zmienił się całkowicie. Jeszcze dekadę temu komórka służyła jedynie do kontaktowania się z ludźmi.
Ujarzmij każdy dźwięk

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Jeżeli sporo podróżujemy środkami komunikacji publicznej i nie chcemy słyszeć tego, co się dookoła nas dzieje oraz o czym rozmawiają podróżni będący w najbliższym otoczeniu, to bez wątpienia trzeba zawsze posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ukochaną muzykę. Wtenczas ciągle będziemy mieli szansę sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odseparować się od wszystkiego, a jednocześnie także powodować, iż nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt uciążliwa.
telefon

Kabura do telefonu, inaczej praktyczna i stylowa ochrona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wyglądem. Na ogół dba on o swoje urządzenie jak tylko zdoła, chroni przed tym, żeby nie zleciało ze znacznej wysokości itp. Niemniej na pewne uszkodzenia nie mamy wpływu - jakim sposobem więc zabezpieczyć przed tym swoje urządzenie?
zakupy online

Gdzie opłaci się robić internetowe zakupy, żeby mieć zagwarantowaną błyskawiczną realizację zamówienia?

W celu pozyskania elektroniki użytkowej opłaca się odwiedzić sklep internetowy - mediamarkt.pl bądź oleole.pl. Oba te sklepy sprzedają urządzenia AGD oraz RTV. Bez trudu da się kupić lodówkę do zabudowy ewentualnie poręczną pralkę. Wszystko w przystępnej cenie oraz z gwarancją szybkiej dostawy. Kupując produkty na podanych stronach internetowych nabywca może otrzymać różne rabaty jak również obniżki cen.
smartfon

Jakie akcesoria iPhone 5 warto nabyć?

Nowe telefony wymienia się dziś często, w większości wypadków tratując je jako coś bardzo osobistego, o co warto dbać. Przy takim podejściu należy świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie wspaniały sposób, by prosto ,a także zorientować się w asortymencie sklepów oferujących ciekawe akcesoria.